شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۱:۰۰:۳۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۶/۸ ساعت ۱۷:۳۴
لینک کوتاه مطلب:

شورا و شهرداری سنندج روند توسعه شهر را ادامه دهند

استاندار کردستان از اعضای شورا و شهردار منتخب سنندج خواست با همکاری و تعامل با سایر دستگاه ها، تلاش کنند روند توسعه و عمران شهری ایجاد شده در شهر را ادامه و ارتقاء دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دیدار اعضای جدید شورا و شهردار منتخب سنندج که به مناسبت هفته دولت انجام شد، ضمن تبریک به منتخبان مردم، خاطرنشان کرد: کار کردن در کردستان هم لطف خداوند است و هم مردم نجیب استان شایسته خدمت هستند.

وی تلاش و خدمت در حوزه شهری سنندج را مایه افتخار برای خود عنوان و تاکید کرد: همه شهرهای کردستان مهم هستند اما سنندج به عنوان مرکز استان از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید از جاذبه های خاص برخوردار باشد. 

مرادنیا با یادآوری اینکه سنندج امروز یک شهر بین المللی است، افزود: بالاخره کرونا تمام می شود و گردشگرانی از همه جای دنیا علاقه مند خواهند بود ویژگی ها و امکانات شهر خلاق موسیقی را ببینند، لذا باید همگی برای ایجاد این ویژگی ها تلاش کنیم. 

وی بر ضرورت توجه به زیبایی و جذابیت ورودی شهر سنندج تاکید و خاطرنشان کرد: سنندج کانون توجه در اقلیم کردستان عراق است.

استاندار کردستان در خصوص حمایت های خود از شهرداری سنندج، اظهار داشت: من خود را نه به یک شخص خاص بلکه به مردم سنندج متعهد میدانم و تا زمانی که مسؤولیت بر عهده داشته باشم از هیچ کمکی برای توسعه شخر کوتاهی نمی کنم. 

شایان ذکر است، اعضای شورای اسلامی سنندج، در این دیدار واگذاری چند معدن به شهرداری به عنوان منبع 

درآمد و همچنین کمک مالی جهت تملک اراضی مورد نیاز برای ساخت بلوار ابن سینای سنندج را به عنوان ۲ خواسته مهم مطرح کردند.