چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ , ۰۷:۴۷:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۶/۲۸ ساعت ۲۰:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

مشکل امروز آب شرب بانە حاصل کم توجهی و عدم مدیریت صحیح است/تمام امکانات برای رفع مشکل آب شرب بانە بسیج شود

استاندار کردستان بە مشکلات این روزهای آب‌ شرب شهر بانە واکنش نشان داد و عنوان کرد کە وضعیت امروز در این حوزە حاصل کم توجهی و عدم مدیریت صحیح در این حوزە است.


بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه ای که به منظور بررسی وضعیت آب شرب بانه و رفع مشکلات آن برگزار شد، افزود: علیرغم اینکه از اول سال دغدغه جدی برای رفع کمبود آب شرب بانه داشتیم و اعتبارات مورد نیاز آن تامین شد ولی متاسفانە عملیاتی نشد.

وی با بیان اینکە ما موظف بە تامین آب مورد نیاز مردم هستیم و هیچ گونە کوتاهی در این رابطە پذیرفتنی نیست، افزود: مردم بانه حق دارند نسبت بە وضعیت آب شرب معترض باشند و دستگاههای کە در این رابطە کم کاری کردە اند باید پاسخگو و سریعا اقدامات لازم را در ظرف مدت یک هفتە برای رفع مشکلات انجام دهند.

مرادنیا اضافە کرد: باید همە امکانات دو دستگاە آب منطقه ای و آب وفاضلاب  برای مرتفع کردن این مشکل مهم بسیج شود و کوتاهی کردن در این خصوص به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

استاندار کردستان یادآوری کرد: اکنون زمان فکر کردن به طرحهای بلند مدت نیست و باید به فوریت مشکل آب شرب بانه و سنندج بررسی و طرح اجرایی و عملیاتی ارائه شود.

مرادنیا اظهار کرد: حدود ۳۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل آب بانه  اعتبار در نظر گرفته شده و آب منطقه ای باید سریعا نسبت به اتمام خط لوله انتقال آب سد عباس آباد اقدام کند.