برخورد با تغییر كاربری زمین‌های دولتی در سنندج

خبرگزاری فارس14/11/87

فرماندار سنندج اعلام كرد:
برخورد با تغییر كاربری زمین‌های دولتی در سنندج

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان سنندج بر برخورد شدید با افرادی كه قصد تغییر كاربری زمین‌های دولتی و كشاورزی را دارند، تاكید كرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری سنندج، محمد تقی حیدری در جلسه كمیته حفاظت از اراضی شهرستان سنندج اظهار داشت: دستگاه‌های نظارتی باید با افراد سودجو و كسانی كه به صورت غیرقانونی اقدام به تغییر كاربری زمین‌های كشاورزی و دولتی می‌كنند با شدت هر چه تمام‌تر برخورد كنند.
فرماندار شهرستان سنندج خاطرنشان كرد: باید برای برخورد هر چه بهتر با متخلفان این بخش راهكارهای عملی و برنامه‌ریزی شده‌‌تری در دستور كار قرار گیرد.
حیدری بیان داشت: همكاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی به منظور افزایش كارآیی، قدرت بازدارندگی و عملی شدن مصوبات این گونه جلسات بسیار لازم و ضروری است.
وی افزود: در همین راستا تشكیل پاسگاهی مشترك با حضور كارشناسانی از نیروی انتظامی، دادگستری، مسكن و شهرسازی، شهرداری سنندج و سایر ادارات ذی‌ربط یكی از مهم‌ترین اقداماتی است كه می‌تواند در زمینه رسیدگی هر چه بهتر با این مهم مورد توجه باشد.
در ادامه این جلسه كارشناسان حاضر و نمایندگان ادارات شهرستان با اعلام روند رو به رشد تعداد پرونده‌های این بخش تصمیماتی را در خصوص تهیه و تدوین شرح وظایف این پاسگاه مشترك اتخاذ كردند.

14 بهمن 87