خوابگاه شبانه‌روزی دخترانه در سنندج افتتاح شد

خبرگزاری فارس:14/11/87

در دومین روز از دهه مبارك فجر؛
یك خوابگاه شبانه‌روزی دخترانه در سنندج افتتاح شد

خبرگزاری فارس: در دومین روز از دهه فجر در مراسمی خوابگاه شبانه‌روزی حضرت فاطمه (س) آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج به بهره‌برداری رسید.


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، معاون سیاسی امنیتی استاندار كردستان عصر امروز در این مراسم، آموزش و پرورش را زیر ساخت توسعه دانست و گفت: توسعه‌ای صورت نمی‌گیرد، مگر اینكه آموزش و پرورش توسعه یافته باشد.
ایرج حسن‌زاده اضافه كرد: قبل از انقلاب هیچ واحد شبانه‌روزی در استان وجود نداشت اما به یمن انقلاب شكوهمند اسلامی و بركات دولت اسلامی، امروز 22 هزار دانش‌آموز در 152 واحد شبانه‌روزی در كردستان مشغول ادامه تحصیل هستند.
وی در بخشی دیگر به موفقیت‌ها و دستاوردهای آموزش و پرورش در طول سه دهه انقلاب اسلامی از جمله كسب رتبه‌های برتر دانش‌آموزان در مراكز آموزش عالی و موسسات دولتی اشاره كرد و از مسئولان آموزش و پرورش و فرهنگیان پرتلاش استان تقدیر كرد.
رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج نیز در مراسم افتتاح این خوابگاه، ضمن تبریك ایام‌الله دهه مبارك فجر گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت و تحقق عدالت آموزشی، این خوابگاه با ظرفیت 50 نفر، امروز و در سال نوآوری وشكوفایی آماده بهره‌برداری شد.
خلیل كریمی اظهار داشت: این خوابگاه به نام مقدس حضرت فاطمه (س) نامگذاری شده تا حضرت فاطمه (س) الگویی مناسب، برای دختران دانش‌آموز باشد.

14 بهمن 87