استقبال مردم تركیه زیباتر از حركت اردوغان بود

خبرگزاری فارس:14/11/87

استاندار كردستان:
استقبال مردم تركیه زیباتر از حركت اردوغان بود

خبرگزاری فارس: استاندار كردستان، استقبال مردم تركیه از اردوغان را زیباتر از حركت نخست وزیر تركیه دانست.


اسماعیل نجار امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: امروز بیداری مسلمانان جهان به یك موجی عظیم تبدیل شده و این بیداری و روشنگری‌ها ناشی از تأثیرات این سه دهه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی با اشاره به اینكه اقدام اردوغان شجاعانه و ستودنی است، افزود: سران كشورهای عربی و به ویژه آنهایی كه دم از اسلام و مسلمان بودن سر می‌‌زنند باید این حركات را تا نابودی كامل این رژیم جعلی ادامه دهند.
استاندار كردستان با تأكید بر اینكه این حركت اردوغان نشأت گرفته از حركات مردمی تركیه بود، گفت: مردم تركیه در آن زمان كه غزه زیر آماج گلوله‌های جنایتكاران رژیم صهیونیستی بود همواره در پشتیبانی از این مردم بی‌گناه اعتراض می‌كردند و با برگزاری راهپیمایی خشم و نفرت خود نسبت به این كشور غاصب را نشان می‌دادند.
نجار افزود: زیباتر از حركت و اقدام نخست وزیر تركیه حركت استقبال مردم از این نخست وزیر شجاع بود كه در نیمه‌های شب با حضور در فرودگاه از وی استقبال كرده و مهر تأیید بر درستی اقدام وی زدند.
وی تصریح كرد: حمایت سایر ملت‌های دنیا از اقدام انسان دوستانه اردوغان نشان دهنده حركت كاملاً انسانی و اسلامی وی است و با تكرار این حركات، محو شدن رژیم صهیونیستی تحقق می‌یابد.

14 بهمن 87