در هفته بسیج بیش از 100 برنامه در سطح ادارات استان اجرا می‌شود

مسئول سازمان بسیج کارمندان کردستان سیج را یادگار امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: هم اکنون سکان این یادگار در دستان باکفایت رهبر معظم انقلاب قرار دارد که دارای همان دیدگاه و بصیرت بی‌بدیل امام است.

 

مهدی زندیه در ادامه خاطرنشان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی نیز بارها نشان داده که بسیجیان ، در همه عرصه ها گوش به فرمان و مطیع رهبری  بوده و در تحقق بسیج دهها میلیونی و بسیج جهانی گام برمی دارند و در همه زمان پیشرو و پیش برنده هستند.

مسئول سازمان بسیج کارمندان در خصوص برنامه های هفته بسیج گفت: هفته بسیج از 30 آبان آغاز خواهد شد و طی این هفته بیش از 100 برنامه در سطح ادارات استان برگزار خواهد شد.

زندیه همچنین اظهار داشت:  روزهای این هفته مبارک با عناوینی همچون بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی ـ بسیج، ولایت مداری و انتظار ـ بسیج، فرهنگ و تمدن نوین اسلامی ـ بسیج ، ایثار و میثاق با شهداء نامگذاری شده است.

زندیه در ادامه افزود: عزیمت کارمندان بسیجی به مناطق محروم جهت محرومیت زدایی، ارائه مشاوره اداری کارمندان بسیجی به روستائیان، برگزاری جلسات صالحین با موضوعات مقابله با آسیب های ماهواره، سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری مجمع استانی بسیج کارمندان ، میقات صالحین در نمازجمعه و برپایی ایستگاه صلواتی از جمله برنامه های این هفته خواهد بود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان، برنامه‌های نشاط اجتماعی ، ورزش همگانی و مجمع استانی بسیج کارمندان را از جمله برنامه‌های شاخص استانی در این هفته عنوان کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج، زاده انقلاب اسلامی است و همین امر باعث شده تا تفکر بسیجی مقید به شعار، زمان و مکان نباشد، لذا با توجه به فرمان و نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی می بایست این تفکر ناب اسلامی در کلیه سطوح ادارات استان متبلورتر از همیشه نمود یابد.

24 آبان 93