حلقه های صالحین باید در عرصه فضای مجازی موثرتر حضور یابند

رئیس شورای همفکری و هم اندیشی بسیج کارمندان استان گفت: حلقه های صاحین چه در ادارات و چه در بخش‌های دیگر باید در عرصه فضای مجازی موثرتر حضور یابند و میدان را برای دشمنان خالی نگذارند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ پنجمین جلسه شورای عالی همفکری و هم اندیشی بسیج کارمندان به نام شهیده فوزیه شیر دل، با تشرح برنامه های هفته مبارک بسیج در سطح ادارات ، تعیین وظایف کارگروه ها و آموزش سرگروه های تربیتی صالحین ادارات برگزار گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و رئیس شورای همفکری و هم اندیشی بسیج کارمندان در این جلسه با تشریح اهداف تشکیل این کارگروها در تشریح وظایف مهم آنها بیان داشت: کارگروه ها باید بخش فرهنگی را مهم دانسته و اقدامات موثری داشته باشند و از آنجایی که دشمن در این حوزه در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است باید هوشیار تر بوده و اقدامات موثری داشته باشیم.

علیرضا آشناگر در ادامه با اشاره به تاثیر شبکه های اجتماعی در جامعه ابراز داشت: در عرصه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با اینکه از موارد قابل اهمیت و مورد تایید رهبر انقلاب می باشد اما ضیعف عمل کرده ایم و فضا را برای  دشمنان باز گذاشته ایم که می توان از حلقه های صالحین در این فضا استفاده بهتری کرد و حضور این گروه ها در فضای مجازی امری ضروری بوده و لازم است حلقه‌های صالحین فضای فرهنگی دستگاه‌ها را نیز کنترل و کمک کنند.

وی با تأکید بر لزوم قرار گرفتن ادارات در مسیر صحیح در سایه اجرای این برنامه‌ها، تصریح کرد: انتظار ما مشارکت همه دستگاه‌ها در برنامه‌های هفته بسیج است و هر آنچه امروز داریم متأثر از حضور بی‌ادعای بسیج در جامعه است و بسیج توانسته امنیت را برای ما به ارمغان بیاورد.

آشناگر همچنین با بیان اینکه محرومیت‌زدایی یک اقدام مفید و پسندیده است، خواستار مشارکت در اجرای این امر شد.

در ادامه این جلسه زندیه مسئول بسیج کارمندان استان ضمن تشریح برنامه‌های هفته  بسیج عنوان داشت: یکی از سیاست‌های این سازمان ایجاد نشاط در ادارات می باشد که در همین راستا ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات در تاریخ 5 آذر ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین از استادیوم استقلال به سمت میدان آزادی و همچنین یک دوره مسابقات فوتسال کارمندان ادارات با عنوان نشاط و مقابله با آسیب های ماهواره را نیز خواهیم داشت که از 6 آذر ماه آغاز و تا دهه مبارک فجر سال جاری ادامه خواهد داشت.

 


3 آذر 93