بیانیه سازمان بسیج کارمندان استان کردستان به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن

22 بهمن ماه سال 1357 سرآغاز فصل جدیدی در حیات مسلمانان و آزادی خواهان جهان است

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

 

22 بهمن ماه سال 1357 سرآغاز فصل جدیدی در حیات مسلمانان و آزادی خواهان جهان است و انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جهان تاریک مستكبران زمان بود. ملت باتقوا، عدالت‌خواه، استقلال‌طلب و استكبار ستیز ایران اسلامی در این انقلاب شكوهمند، با لبیك به مقتدا و رهبر خویش، كاخ جور و ستم وابسته به اجانب را درهم شكست و حكومتی بر پایه احكام اسلامی و رهبری ولایت مطلقه فقیه را بنا نهاد.

پیروزی این انقلاب بی نظیر در برابر الگوهای شیطانی چپ و راست، نمی‌توانست برای مستکبرین جهان قابل تحمل باشد ، از این رو دشمنان اسلام و قرآن با تحمیل جنگ و انواع دشمنی‌ها ، ترفندها، توطئه‌ها و فتنه‌ها، كوشیدند این نظام مردمی و الهی را تضعیف كنند (ولی زهی خیال باطل).

رهبری هوشنمدانه حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالحش حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و حضور آگاهانه و با بصیرت ملت نستوه و شریف ایران اسلامی عزیز در صحنه ، موجب گردید شجره طیبه انقلاب اسلامی هر سال تناورتر و ثمرات پرخیر آن پربارتر گردد.

22 بهمن ، یادآور روزی است که امت غیور ایران اسلامی با دست خالی ولی با دلی سرشار از عشق و ایمان به آرمان ها و ارزش های دینی و اسلامی با الهام از مکتب سرخ عاشورا و با پیروی از رهبری شجاع و مقتدر ، در مقابل طاغوت و حامیان بلامنازع آن، یعنی ایستاد و در نهایت پرچم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را بر فراز سرزمین پهناور ایران اسلامی به اهتزاز در آورد.

اکنون که 36 سال از آن پیروزی بی نظیر می‌گذرد، به رهبری ابرمردی دیگر از تبار رسول خدا(ص) و خلف صالح امام خمینی(ره) ، هر روز بر اقتدار و صلابت انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی افزوده می‌شود.

ما ملت همیشه در صحنه و با بصیر ایران اسلامی در اوج تحریم ها توانسته ایم به پیشرفت های چشمگیری در عرصه علمی ، فناوری، انرژی صلح آمیز هسته ای و پزشکی برسیم و مذاکره ما به معنی اتمام حجت با مدعیان جهانی و به معنی نشان دادن حسن نیت ماست ، ولی در این مذاکرات استکبار جهانی نشان داده ، قابل اعتماد نیست.

سازمان بسیج کارمندان استان کردستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورائی ملت مسلمان ایران و برای زنده نگه داشتن آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) ، آحاد ملت شریف کردستان را به حضور گسترده در راهپیمائی یوم الله22  بهمن و تجدید بیعت با امام خامنه ای عزیز(حفظه الله) فرا ‌خوانده و امیدوار است الهام بخشی انقلاب حق طلبانه ملت ایران اسلامی در حماسه 22 بهمن، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد و اعلام می دارد بایستی پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به این ملت و مملکت نرسد.

کارمندان ادارات کردستان به مانند همه ساله در 22 بهمن ماه همگام با ملت فهیم و رشید ایران اسلامی، حداقل روزنه‌های امید دشمن را مسدود و از خطوط قرمز و حقوق مسلم خود در برابر قدرت های سلطه جو و مداخله گر بطور تمام قد حراست می نمایند و روز چهارشنبه همچون سایر اقشار و مردم فرهنگی ، غیور و عزت مدار استان کردستان ، با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز یوم الله 22 بهمن ، ضمن لبیك به آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی ، بیعتی استوار تا پای جان با امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) خواهند بست.

 

«لبیک یا رسول الله(ص)»

 

سازمان بسیج کارمندان استان کردستان

22 بهمن 93