نه تنها مسئولین بلکه همه آحاد جامعه قدرشناس ایثارگری خانواده های شهدا هستند

به مناسبت دهه مبارک فجر و به همت سازمان بسیج کارمندان استان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای عالی بسیج کارمندان استان در راس جمعی از مسئولین و مدیران کل ادارات استان با خانواده سه شهید شهرستان سنندج دیدار کرده و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل آنها قرار گرفت.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای عالی بسیج کارمندان استان در این دیدار اظهار داشت: بنا به فرموده امام خمینی(ره) خانواده های شهدا چشم و چراغ مملکت هستند و ما هر چه داریم از برکت خون پاک شهداست.

علیرضا آشناگر افزود: ما معتقدیم که خانواده های شهدا نمادهای نورانی هستند که نه تنها مسئولین بلکه همه آحاد جامعه قدرشناس ایثارگری خانواده های شهدا هستند.

وی با اشاره به دیدار مسئولین استان با خانواده های معظم شهدا در ایام و مناسبت های مختلف گفت: ما مسئولین در این دیدارها از این اسوه های ایثار و مقاومت روحیه میگیریم و فرصتی است تا هم مراتب قدرشناسی خود را خدمت خانواده های معظم شهدا ابلاغ کنیم و هم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این بزرگواران قرار بگیریم.

مهدیه زندیه مسئول سازمان بسیج کارمندان استان هدف از این دیدار را سرکشی از خانواده معظم شهدا و تجدید بیعت با آرمان های شهدای گرانقدر عنوان کرد و افزود: در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر را ارج می نهیم. 

وی خاطر نشان کرد: وظیفه امروز ما ادامه راه شهداست و دیدار از خانواده شهدا وظیفه همه ما در مقابل گذشت، صبر و مقاومت این بزرگواران است.

30 بهمن 93