مسابقات فوتسال جام یاوران امام(ره) در سنندج برگزار شد.

بمناسبت گرامیداشت یادو خاطره پیشمرگان مسلمان کرد و سالروز سفر مقام معظم رهبری یکدوره مسابقات فوتسال جام یاوران امام(ره) ویژه بسیج ادارات و ارگان های دولتی استان برگزار شد.

مسابقات فوتسال جام یاوران امام(ره) ویژه بسیج ادارات و ارگان های دولتی استان در شامگاه روز 23 اردیبهشت ماه با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس، مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شورای فرهنگی استانداری، مدیر کل ورزش و جوانان و مدیران کل ادارات در سالن آزادی سنندج افتتاح و رسما رقابت ها با انجام دو بازی آغاز شد.

 بر اساس این گزارش ، در این مسابقات 16 تیم از بسیج ادارات و ارگان های دولتی حضور دارند که در 4 گروه 4 تیمی بصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.

  این رقابت ها تا روز 28 اردیبهشت ماه مصادف با پایان سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان ادامه داشت با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

 مسابقات به همت سازمان بسیج کارمندان استان کردستان و بسیج استانداری و هیأت ورزش های همگانی استان کردستان برگزار شد.

 در این مسابقات فوتسال جام یاوران امام(ره) تیم های پایگاه بسیج شهید تندگویان شرکت نفت، پایگاه بسیج 7 تیر دادگستری و پایگاه بسیج محمدرسول الله(ص) امورمالیاتی استان کردستان به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم را کسب نمودند.

12 خرداد 94