دیدار معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و رئیس شورای عالی اندیشه و همفکری بسیج کارمندان با خانواده شهدای کارمند شهرستان سنندج

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان به همراه مدیرکل جهادکشاورزی، مدیرعامل شرکت مخابرات، مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شورای فرهنگی استانداری به مناسبت ماه مبارک رمضان به دیدار خانواده های معظم شهدای کارمند رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، علیرضا آشناگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و ریاست شورای عالی اندیشه و همفکری بسیج کارمندان و مهدی زندیه مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شواری فرهنگی استانداری کردستان و کریم ذوالفقاری مدیرکل جهادکشاورزی و آزاد حکمت مدیرعامل و مسئول بسیج شرکت مخابرات استان به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور در منزل شهدای کارمند سنندج با خانواده معظم آنها به گفتگو نشست.

 
رئیس شورای عالی اندیشه و همفکری بسیج کارمندان در دیدار با خانواده شهیدان عزیز نجفی، علی اکبر مقصودی و علی زمانی دادانه گفت: شهیدان مایه آبروی نظام هستند و هر چه امروز داریم از بركت جان فشانی و ایثار شهیدان عزیز است.


وی افزود: امنیت، عزت و اقتدار امروز كشور ما از ایثار و از خود گذشتگی‌های شهدا به دست آمده و باید قدردان آنان و صبر خانواده معظم آنها باشیم.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مسئولان استان وظیفه دارند هر كاری كه از دستشان بر می‌آید برای تكریم و رفع مشکلات آنها انجام دهند، چونکه وارثان اصلی انقلاب این خانواده های عزیز شهداء هستند و بایستی در جذب و بکارگیری فرزندان شهدا بیشتر تلاش شود.

مهدی زندیه مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شورای فرهنگی استانداری ضمن اشاره به نحوه و تاریخ شهادت این شهیدان والامقام به بیان برخی از مشکلات این خانواده های شاهد اشاره کرد.

 
در این دیدار خانواده های معظم شهداء به طرح مسایل و مشکلات خود پرداختند.

 

در پایان هدایایی تقدیم خانواده های شهدا گردید.

23 تير 94