مسئول سازمان بسیج کارمندان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرد.

مهدی زندیه مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شورای فرهنگی استانداری با بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارمندان؛ مهدی زندیه مسئول سازمان بسیج کارمندان و دبیر شورای فرهنگی استانداری در این دیدار ضمن تبریک انتصاب  آقای با بهرام نصرالهی زاده بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

 

مهدی زندیه در این دیدار همچنین ضمن اشاره نقش اثرگذار سازمان مدیریت و برنامه ریزی در توسعه اقتصادی و صنعتی استان خواستار توجه آن سازمان به مدیریت یکپارچه در راستای توسعه پایدار استان و اشتغالزایی جوانان کردستانی شد  .

 

مهدی زندیه با اشاره به نقش این سازمان در مدیریت، برنامه ریزی و بهره وری گفت: در سند چشم انداز و توسعه استان به مسائل فرهنگی در حوزه ی دفاع مقدس و ایثار و شهادت توجه بیشتری شود.

 

در پایان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان تقدیر نمود و اشاره کرد: به یاری خداوند متعال با تمام توان و ظرفیت در راستای توسعه پایدار استان گام های موثری برداشته خواهد شد.

23 تير 94