۴۶ نفر داوطلب در ششمین روز ثبت نام انتخابات مجلس در کردستان

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: در ششمین روز نام نویسی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴۶ نفر از حوزه های انتخاباتی کردستان نام نویسی کردند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ علیرضا آشناگر در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی گفت: ۴۶ نفر از استان کردستان در روز  شش‌ام  ثبت‌نام کاندیداها با ارائه مدارک لازم برای انتخابات ثبت‌نام کردند.

وی در ادامه تعداد داوطلبان حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۱۸ امروز را به تفکیک حوزه انتخابیه اینگونه عنوان کرد: ۱۵ نفر از ثبت‌نام‌کنندگان از حوزه انتخابیه سنندج٬ دیواندره و کامیاران، ۵ نفر از حوزه انتخابیه سقز و بانه٬ ۱۲نفر از حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد٬ ۷ نفر از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان و نیز ۷ نفر از حوزه بیجار که در مجموع ۴۶ نفر تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان تصریح کرد: از مجموع ثبت‌نام‌کنندگان برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از کردستان ۴۶نفر آمار ثبت نام کنندگان امروز ۴۰ مرد و ۶ نفر زن هستند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

3 دی 94