تاکید فرماندار کامیاران بر لزوم استفاده ازتمامی ظرفیت‌های کامیارن جهت توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی

در نشستی که با حضور فرماندار کامیاران و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد فرماندار این شهرستان ضمن تاکید لازم مبنی بر توسعه واحدهای صنعتی وتولیدی با بهر گیری از تمام ظرفیت ها گفت : تقویت فعالیت های صنعتی، رونق تولید وایجاد اشتغال پایدار از هدف های دولت است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛  نشستی با حضور روحانی فرماندار ، حاجبی مدیر عامل شرکت شهرک های استان و تعدادی از صاحبان واحدهای تولیدی وصنعتی به منظور بررسی راههای توسعه و ارتقاء فعالیتهای صنعتی واحدهای فعال و کمک به واحدهای نیمه فعال وغیر فعال به منظور قرار گرفتن در مسیر تولید ، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

مسعود روحانی در این نشست گفت : از هرگونه فعالیت صنعتی وتولیدی و سرمایه گذاری در این جهت که بتواند باعث توسعه شهرستان شود استقبال می شود و تاکید بر این است تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت های شهرستان ، واحدهای تولیدی وصنعتی توسعه یابند.

وی افزود: در حال حاضر شهرک صنعتی کامیاران یکی از پتانسیل های لازم برای فعالیتهای صنعتی وتولیدی است وانتظار می رود با استفاده مناسب از امکانات این شهرک ، واگذاری و عقد قرارداد با افراد توانمد  واستفاده ازموقعیت مناسب شهرستان گام های لازم در جهت توسعه برداشته شود.

روحانی تصریح کرد : اهتمام جدی در جهت حل معضلات شهرک صنعتی وبرداشتن موانع با پیگیری وبرگزاری نشست های مختلف صورت گرفته  تا امکان سرمایه گذاری بیشتر ورونق تولید فراهم شود.

فرماندار کامیاران در ادامه از راه اندازی فاز جدید شهرک صنعتی ، بررسی عملکردو فعالیت واحدهای مختلف و نیز استفاده از راهکارهای قانونی برای جذب سرمایه گذار و تلاش جهت حل معضلات ومشکلات خبرداد وخاطرنشان کرد : هدف اصلی این نشست کمک لازم در جهت توسعه وفعال نمودن تمامی واحدهای تولیدی وصنعتی وتصمیم گیری در این راستا با توجه به قوانین ومقررات است.

6 آبان 95