موزه سنندج و موزه مردم شناسی خانه کرد مورد بازدید مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بانوان و مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی قرار گرفت

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری و بانوان مشاور ادارات سطح استان از موزه مردم شناسی خانه کرد و موز سنندج به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر بازدید کردند

طی این بازدید از کلیه غرفه های آثار و اشیاء تاریخی و باستانی موزه سنندج و کلیه بخشهای مربوط به موزه مردم شناسی خانه کرد بازدید بعمل آوردند. خانم آژیر با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر از مدیران و مسئولین موزه سنندج و خانه کرد تشکر و قدردانی کردند.

آقایان هاشمی و  رحیمی مسئولین موزه مردم شناسی خانه کرد و موزه سنندج با تشریح و معرفی کامل آثار تاریخی و باستانی موجود در این موزه ها از حضور مشاوران بانوان دستگاههای اجرای ابراز خرسندی کردند و با اعلام آمادگی جهت حضور و بازدید کلیه کارکنان دستگاههای دولتی سطح استان، از مدیران و مسئولین استانی خواستند در راستای آشنایی بیشتر و بهتر از آثار موجود در این اماکن نسبت به ترغیب کارکنان برای این منظور اقدام نمایند.

خانم شجیعی رییس گروه موزه ها و مشاور امور بانوان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان با اعلام حضور مشاوران بانوان دستگاههای: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، جهاد کشاورزی، بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت، اداره کل بهزیستی، استانداری کردستان، تعاون روستایی، بیناد حفظ آثار، شهرداری سنندج، هلال احمر و..... سایر ادارات گفت: این برنامه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با همکاری دفتر امور بانوان استانداری و مشاورین بانوان ادارات سطح استان صورت گرفته که هدف آشنایی بیشتر این بانوان با تاریخ و فرهنگ گذشتگان می باشد. وی با اشاره به اهمیت معرفی بهتر و بیشتر آثار گذشتگان از کلیه ارگانهای دولتی خواست از این آثار بازدید نمایند.
17 بهمن 95