همکاری مردم و مسئولین آینده امیدوار کننده ای را برای مریوان رقم خواهد زد

فرماندار مریوان گفت: همکاری و همراهی مردم و مسئولین آینده امیدوار کننده‌ای را برای مریوان رقم خواهد زد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ محمد شفیعی امروز در جلسه کارگروه مردمی توسعه بازار شهرستان مریوان با بیان این مطلب اظهار داشت: همه باید برای ساماندهی امور شهری مریوان تلاش کنیم و در این رابطه مردم و مسئولین بایستی همکاری لازم را با هم به عمل آورند.

وی افزود: در مکاتبه و هماهنگی های صورت گرفته با شهردار از وی درخواست شده تا با تعیین مکان مناسب نسبت به جمع‌آوری میوه‌فروش‌های سیار تا 22 اسفند اقدام کند.

شفیعی افزود: از مجموعه شهرداری انتظار می‌رود که نسبت به تمییزی شهر بیش از گذشته اهتمام ورزد و امیدوارم بتوانیم با همکاری و همگامی نسبت به نصب المان‌های متناسب با  فرهنگ غنی مردم در ورودی‌ها و میادین اصلی شهر اقدام کنیم.

وی در مورد برنامه‌های ستاد تسهیلات و خدمات سفرهای نوروزی مریوان برای افزایش ورود مسافران نوروزی به شهرستان نیز اظهار داشت: در راستای جذب گردشگر 8 اتوبوس در شهرهای همدان و تبریز آماده ارائه خدمات رایگان مسافرت به گردشگران و مسافران جهت حضور در شهرستان مریوان است.

شفیعی در پایان تاکید کرد: همکاری و همراهی مردم و مسئولین آینده امیدوار کننده‌ای را برای مریوان رقم خواهد زد و بدون حضور و همراهی مردم و شهروندان کاری از پیش نمی‌رود.

 

10 اسفند 95