ادارات از ارائه آمار جداگانه مسافران ورودی به کردستان پرهیز کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر استان از ارائه آمار جداگانه مسافران ورودی خودداری کنند و این آمار تنها از طریق دبیرخانه ستاد اعلام خواهد شد.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امیر قادری در آخرین جلسه ستاد خدمات سفر استان در سال 95 اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های هواشناسی، کار اعضای ستاد بویژه پلیس راه و راهداری و حمل و نقل جاده ای در قیاس با گذشته مشکلتر خواهد بود و شهرداری ها نیز برنامه ریزی دقیقتری برای این ایام داشته باشند.

وی افزود: تلاش همه اعضای ستاد این بوده است که به تمام جوانب کار در این ایام توجه شود و تحقق این قضیه مستلزم هماهنگی همه جانبه دستگاه ها با یکدیگر در تعطیلات نوروزی است.

معاون استاندار کردستان تأکید کرد: تلاش شده شرایط بهتری نسبت به گذشته در استان فراهم شود تا مسافران بیشتری به استان وارد و از ظرفیت های فرهنگی و قابلیت های گردشگری این منطقه حداکثر اساتفاده شود.

قادری با اشاره به اینکه کردستان، استانی زیبا بامکان های تاریخی و تفریحی در همه شهرها است، گفت: ایام عید نوروز، فرصت مغتنمی برای معرفی کردستان به سایر هموطنان و استفاده بیشتر از مزیت های این منطقه است و لذا همه اعضای ستاد سفر استان باید در این زمینه نقش آفرینی جدی داشته باشند.

وی بر ضرورت ساماندهی و ایجاد فضای زیباتر و متفاوت در ورودی ها و داخل شهرهای استان تأکید کرد و گفت: رسانه ها و بویژه صدا وسیما نیز همچون گذشته ستاد سفر استان را در راستای اجرای موفق مأموریت های محوله و میزبانی شایسته از مسافران ورودی به کردستان یاری دهند.

26 اسفند 95