مشارکت حداکثری در انتخابات نماد اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است

فرماندار شهرستان بانه گفت: مردم باید حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند و در واقع این حضور حداکثری نماد اقتتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛محمد فلاحی در مراسم تجلیل از روحانیون پیشكسوت شهرستان بانه با حضورآیت الله محمدحسینی شاهرودی نماینده ولى فقیه در استان کردستان و نیز مدیران و مسئولین استان و شهرستان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت:  مردم شهید پرور بانه همیشه در صحنه هاى دفاع از حقانیت جمهورى اسلامى حضور داشته و این بار نیز با حضور پرشكوه در انتخابات پیش رو ضمن اثبات وفادارى خود به نظام مقدس جمهورى اسلامى بار دیگر با رهبر معظم انقلاب هم پیمان شده و با ایشان بیعت مى كنند. 

وى در ادامه نقش روحانیون را در آگاهى مردم و شناخت عمیق از آرمان هاى انقلاب و آموزه هاى دینى بسیار مؤثر دانست و برپایی همایش تجلیل از روحانیون پیشكسوت را قابل تقدیر دانست .
فلاحى با اشاره به ٨ سال دفاع مقدس و رشادت هاى بى نظیر مردم مؤمن و متعهد خطه كردستان خصوصا مردم شهید پرور بانه در جنگ علیه دشمن غاصب افزود: مردم بانه با از خودگذشتگى و هزینه هاى فراوان همیشه مانع از ورود دشمنان به سرزمین جمهورى اسلامى شده اند و از وفادارترین مرزبانان كشور بوده اند.

فرماندار بانه: مردم بانه در انتخابات پیش رو با حضور پرشور پاى صندوق هاى أخذ رأى بار دیگر با رهبر معظم انقلاب هم پیمان شده و بیعت مى كنند.

وى نام گذارى سال پیش رو از سوى مقام معظم رهبرى به سال اقتصاد مقاومتى تولید و اشتغال را ناشى از دغدغه ایشان نسبت به اشتغال و معیشت مردم دانست و تأكید كرد: باید همگى با جدیت هرچه تمام تر در جهت ایجاد زمینه هاى تولید و اشتغال زایی تلاش كنیم .
فرماندار بانه در پایان انتخابات پیش رو ( ریاست جمهورى و شوراهاى شهرو روستا) را بسیار مهم و تأثیر گذار خواند و گفت: همه باید یكصدا در انتخابات شركت كنیم تا با خلق حماسه سیاسى و انتخاب آگاهانه به صورت مستقیم در سرنوشت سرزمین خود نقش داشته باشیم.
12 ارديبهشت 96