یک شنبه 28 دی سال 1399

اخبار

آزمون استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی برگزار می‌شود

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گفت: 25 نفر از افراد واجد شرایط جهت خدمت در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از طریق شرکت در آزمون به صورت پیمانی جذب شهرداریهای استان میشوند.
آزمون استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی برگزار می‌شود
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ جمشید اسدی با بیان این مطلب افزود: این آزمون براساس مجوز سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در 4 رشته شغلی آتش نشان، راننده وسایط نقلیــه سنگین، کاردان آتش نشان و کارشناس آتش نشان در مرداد ماه توسط جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.

مدیرکل امور شهری در ادامه خاطر نشان کرد: طی استعلام بعمل آمده از شهرداریهای استان از 30 شهرداری استان، 11 شهرداری نیازمندی خود را به جذب نیـرو در این حوزه اعلام نموده‌اند. 
بر این اساس سهمیه استخدامی مذکور در بین شهرداریهای تابعه استان به صورت 2 نفر کارشناس آتش نشان (شهرداریهای بانه و دهگلان هر کدام یک نفر)، 3 نفر کاردان آتش نشان (شهرداری بانه 2 نفر، شهرداری دهگلان یک نفر)، 13 نفر آتش نشان (شهرداری بانه 5 نفر، شهرداریهای قروه و کامیاران هر کدام 2 نفر و شهرداریهای دهگلان، بوئین سفلی، توپ آغاج و حسین آباد هرکدام یک نفر) و 7 نفر راننده وسایط نقلیه سنگین (شهرداری بانه 2 نفر و شهرداریهای بابارشانی، اورامان تخت، صاحب، حسین آباد و دزج هر کدام یک نفر) توزیع شده است.
وی در ادامه افزود: زمان ثبت نام از تاریخ 10/4/98 تا 19/4/98 در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir خواهد بود. 

کارت شرکت در آزمون در تاریخ 14 مرداد بر روی سایت مذکور قرار خواهد گرفت و زمان آزمون روز جمعه 18 مرداد ماه تعیین شده است. آزمون 2 مرحلهای می باشد و پس از اعلام نتایج آزمون علمی (به صورت سه برابر ظرفیت)، آزمون عملی در مهلت زمان مقتضی از افراد دارای حد نصاب نمره علمی بعمل خواهدآمد.

داوطلبان میتوانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.hrtc.ir نسبت به دانلود دفترچه راهنمای آزمون و اطلاع از سایر شرایط آزمون اقدام نمایند.

 

 

بازدید [ 57855 ]
برچسب ها