سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

آمادە لینک کردن فعالان اقتصادی کردستان با صاحبان صنایع بزرگ هستیم

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرد دست فعالان اقتصادی کردستان را در دست صاحبان صنایع بزرگ در کشور بگذارد.
آمادە لینک کردن فعالان اقتصادی کردستان با صاحبان صنایع بزرگ هستیم


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ احمد کیخا در بیست و نهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در سنندج برگزار شد گفت: اگر اتاق بازرگانی سنندج طرح‌ها و ایدهایی برای کار در استان دارد ما می‌توانیم زمینه تعامل و گفتگوی آنان را با صاحبان سرمایه و صنایع بزرگ فراهم نماییم.

وی با بیان اینکه ظرفیت کمیسیون کشاورزی مجلس در اختیار استان کردستان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی خواهد بود ادامه داد: اگر در سطح ملی با چالشی مواجه هستید ما آمادگی داریم در جهت رفع چالش‌ها همکاری و تعامل داشته باشیم.

کیخا در ادامه سخنان خود یکی از دلایل عقب ماندگی کشور راعدم صحبت و عمل افراد در مقام و جایگاه قانونی خود دانست و گفت: وظیفه مجلس صرفا هدایت دولت در راه درست با تصویب قوانین است.

وی افزود: کمیسیون کشاورزی مجلس وظیفه دارد از وضعیت کشاورزی کشور در همه ابعاد مطلع باشد و سفر به کردستان هم در همین راستا بوده است.

در این جلسه استاندار کردستان سفر اعضای کمیسیون کشاورزی به کردستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با این سفرها بیشتر میتوان بر مشکلات اشراف پیدا کرد و به راهکارهای قابل اجرا دست یافت.

بازدید [ 660117 ]
برچسب ها