جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون اقتصادی استاندار:

اجراى زنجيره فولاد، مهمترين خبر براى توسعه كردستان

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان، آغاز اجراى زنجيره فولاد كردستان را مهمترين خبر براى توسعه استان عنوان كرد.
اجراى زنجيره فولاد، مهمترين خبر براى توسعه كردستان

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان، در جلسه اى كه به منظور بررسى و امضاء (مشاركت نامه زنجيره فولاد كردستان) و با حضور دكتر كرباسيان معاون محترم وزير صنعت، معدن و تجارت و هيات موسس سرمايه گذارى فولاد كردستان برگزار شد، با ابراز اميدوارى نسبت به اجراى زنجيره فولاد در استان، آن را مهمترين خبر براى توسعه كردستان عنوان كرد. 
وى خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفيت هاى مهم كردستان در حوزه معدن، همواره اين اميدوارى وجود داشته كه مجموعه دولت به  اين ظرفيت استان اهتمام كند. 
فيروزى ضمن اشاره به حمايت هميشگى دكتر كرباسيان و مديرعامل محترم ايميدرو از كردستان در مجموعه دولت، افزود: ايشان همواره از توسعه معادن كردستان و ايجاد ثروت و اشتغال  در اين حوزه كه يكى از ظرفيت هاى مهم استان محسوب مى شود، دفاع كرده اند و همواره پيگير بوده اند. 
وى در خاتمه اين سفر و جلسه را در ادامه اين تلاش ها و حمايت ها دانست و تاكيد كرد: كرستان آماده شنيدن خبرهاى خوش از زبان دكتر كرباسيان است.

بازدید [ 613035 ]
برچسب ها