چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان، نیازمند بودجه و توجه خاص است

استاندار کردستان، گفت با توجه به اینکه پروژه های محرومیت زدایی در حیطه روستاهاست، کردستان برای اجرای آنها به توجه ویژه و بودجه خاص نیاز دارد.
اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در کردستان، نیازمند بودجه و توجه خاص است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان که با حضور معاون عمران و توسعه وزارت کشور و رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در سنندج برگزار شد، با اشاره به اینکه کردستان در زمینه آسفالت راه های روستایی در جایگاه ۳۱ کشور قرار دارد، خواستار تشکیل کمیته ای به ریاست معاون وزیر به منظور در نظر گرفتن اعتبار خاص برای کردستان شد. 
وی همچنین در خصوص پیشنهاد معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور در خصوص بهره گیری از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیا سپاه در اجرای پروژه های بزرگ استان، با اشاره به جلسات استان با این قرارگاه، اظهار داشت: شروع هر پروژه جدید از سوی قرارگاه خاتم الانبیا منوط به قرداد با دولت و دریافت بخشی از مبلغ قرارداد است و دولت هم به دلیل بدهی زیاد به قرارگاه، قرارداد جدید منعقد نمی کند. 
مرادنیا ضمن قدردانی از اقدامات قرارگاه محرومیت زدایی استان، افزود: کارهای خوبی می شود در استان انجام داد بویژه که همدلی وهمکاری خوبی میان دستگاه ها و سپاه استان وجود دارد. 
استاندار کردستان با ابراز امیدواری نسبت به عملی شدن تعهد ۲ هزار پروژه محرومیت زدایی در کردستان، خاطرنشان کرد: برای اجرایی شدن این تعهد به کمک نیاز داریم و منابع دستگاه های استان نمی تواند جوابگوی این نیاز باشد. 
وی در پایان ساخت مسکن محرومین در شهرها را خواسته استان عنوان و یادآوری کرد: برای تامین مسکن محرومین مشکل نداریم و امیدواریم این پروژه امسال به سرانجام برسد.

بازدید [ 353628 ]
برچسب ها