چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

احزاب استان باید مردم را به رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با گسترش بیماری کرونا ترغیب کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: احزاب باید مردم را به تلاش بیشتر برای رعایت نکات بهداشتی با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان ترغیب کنند.
احزاب استان باید مردم را به رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با گسترش بیماری کرونا ترغیب کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه دیدار با نمایندگان احزاب استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه احزاب و فعالین سیاسی و اجتماعی قانونی استان که در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت دارند همواره نقش مهمی در همراهی و همگرایی مردم و مسئولین در جهت توسعه استان بر عهده دارند.
وی افزود: اخیرا در وضعیت شیوع بیماری کرونا در کردستان نیز اکثریت مردم استان همانند گذشته با درک شرایط موجود همکاری مناسبی برای مقابله با این بیماری به عمل آورده اند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: ریشه کنی کامل بیماری کرونا در استان و کشور نیازمند عزمی راسخ و همکاری همه جانبه مردم و مسئولان است که در این رابطه احزاب استان نقش مهمی دراطلاع رسانی به منظور تسهیل و تسریع برنامه های پیشگیرانه بر عهده دارند.
وی تاکید کرد: تجربه نشان داده که در گذشته نیز هرگاه مردم واحزاب در کنار برنامه های توسعه محور دولت قرار داشته اند در نهایت نتایج مطلوبی محقق شده است.
خوش اقبال ابراز داشت: یکی از مهمترین راههای کاهش شیوع بیماری کرونا در خانه ماندن مردم است که در صورتی این امر به طور کامل انجام شود در کمترین زمان ممکن میزان گسترش شیوع بیماری کاسته شده و از این موج شیوع بیماری با موفقیت عبور خواهیم کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اذعان داشت: احزاب و فعالین اجتماعی استان با رصد دقیق مسائل و مشکلات اجتماعی و سایر بخش ها سعی کنند با ارائه راهکارهای مناسب مسئولان را برای رفع موانع و مشکلات جامعه مسئولان دستگاههای اجرایی استان را یاری کنند.
وی در پایان گفت: از مردم استان خواهشمندیم که همواره به دستورات و نکات بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا به دقت توجه کرده تا همه با هم این بیماری را در استان ریشه کن کنیم.بازدید [ 9120 ]
برچسب ها