شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

احزاب سیاسی باید همصدا حامی نظام و انقلاب باشند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: شاید احزاب و گروه ها نقطه مشترکی نداشته باشند ولی باید تمامی آنها همصدا حامی نظام و انقلاب باشند و این احزاب بلندگویی برای بیان خدمات ارزنده نظام به مردم باشند.
احزاب سیاسی باید همصدا حامی نظام و انقلاب باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در مراسم انتخابات و نیز افتتاح خانه  احزاب نمایندگی استان کردستان در محل سالن شهدای دولت استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدوارم این جلسه بتواند محفلی برای هم گرایی اعتدالیون ، اصلاح طالبان و اصوالگراها در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد.
وی افزود: این انقلاب که برای کسانی که دل در گروه آزادی داشتند خیرو برکت بوده و با ادامه حرکت امام توانسته ایم تمام بحرانها را پشت سر بگذاریم.
خوش اقبال خاطر نشان کرد: پیشکسوتان انقلاب با چنگ و دندان از آرمانهای امام دفاع کردند و به همین خاطر از همان اوایل پیروزی انقلاب استکبار تلاش کرد تا انقلاب را متوقف کند ولی مردم با همدلی تلاش کردند تا دستاوردهای انقلاب تداوم پیدا کند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارکردستان تصریح کرد:دشمنان انقلاب 8 سال جنگ را به ما تحمیل کردند ولی تنوانستند خللی بر اراده ملت ایران وارد کنند و در حقیقت  در جنگ ما هیچ نداشتیم و با دست خالی ولی ایمان و اخلاص به جنگ جهانیان رفتیم و همه جهان استکبار در برابر ملت ایران قرار گرفت.
وی ادامه داد: اگر خدایی نکرده خللی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش بیاید باز خداوند به این نظام عنایت دارد و از آن محافظت خواهد کرد.
خوش اقبال اظهار داشت: امروز در کردستان تمامی مردم با بینش بالای سیاسی از نظام دفاع می کنند و در آستانه برگزاری جشن های چهلمین سالگی حضوری گسترده در عرصه خواهند داشت.
وی گفت: در بحرانهای مختلفی که در کشور اتفاق افتاد تمامی احزاب پای کار بودند و از نظام دفاع کردند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اذعان داشت: خوشبختانه امروزه ایران در منطقه دارای اقتدار است و ما همه چیز داریم و از لحاظ امکانات نظامی در منطقه حرف برای گفتن داریم.
وی تاکید کرد: در واقع اگر پیشرفت کردیم با همراهی مردم بوده و اگر مردم پشتیبان ما نباشند با مشکل مواجه می شویم.
خوش اقبال ابراز داشت: احزاب بایستی امید را به جامعه پمپاژ کنند و فضای امید و سرزندگی را در جامعه توسعه دهند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: هرچند مردم از وضعیت موجود گله مند هستند اما باید گله های آنها را به درستی منتقل کنیم.
وی در ادامه به افتتاح خانه احزاب در کردستان اشاره کرد و گفت: افتتاح خانه احزاب در کردستان به عنوان شانزدهمین استان کشور کار ارزشمندی است.
خوش اقبال افزود: امیدوارم شکل گیری این مجموعه بتواند جهت رفاه مردم و پیشرفت احزاب و همگرایی آنها نقش موثری داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم اگر احزاب نقطه نظرات خود را اعلام کنند ما باید گوش شنوایی برای حرفهای آنها باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ابراز داشت: باید بداخلاقی های فضای مجازی را تنویر کنیم که خدشه ای به حیثیت و جایگاه حقیقی و حقوقی افراد وارد نشود و باید به گونه ای رفتار کنیم که در عین حال که ایرادها را می گوییم باید از تهمت های بی اساسی پرهیز کنیم.
خوش اقبال یادآوری نمود: احزاب استان از شخصیتهای خوشنام و مورد وثوق مردم هستند و به نوعی می توان این افراد را نماینده بخشی از افکار مردم دانست.
وی تاکید کرد: احزاب می توانند در بیان خواسته های خودشان و تقاضاهای مردم باید به صورت جدی پیگیر مطالبات به حق آنها باشند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: یکی از برکات این نظام این است که احزاب گردهم می آیند و بدون دغدغه ومشکلی دیدگاهای خود را بیان کنند.
وی تصریح کرد: در حقیقت کردستان دین خود را به این نظام و انقلاب ادا کرده و با تقدیم 5400 شهید و نیز مرزداری جوانمردانه وظیفه خود را به انجام رسانده است.
وی در پایان گفت: مردم کردستان با حضور حداکثری در راهپیمایی سیزده آبان این را به دشمن نشان دادند که احزاب در کردستان به همراه مردم همدلی و همسویی خوبی با هم دارند.
بازدید [ 589437 ]
برچسب ها