پنج شنبه 10 مهر سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

احزاب پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند/ مقاومت مردم در مواجە با هجمە دشمنان ستودنی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان احزاب را پل ارتباطی و حلقە واسطە مردم با کارگزاران دولت توصیف کرد.
احزاب پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند/ مقاومت مردم در مواجە با هجمە دشمنان ستودنی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هم اندیشی با اعضای شورای مرکزی خانه احزاب استان کردستان گفت: احزاب با واکاوی مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می توانند نقش بسزایی در بهبود فضای اجتماعی و اعتماد متقابل حاکمیت و مردم ایفا کنند.

وی با بیان اینکه نقش مردم در نظام جمهوری اسلامی یک نقش اساسی و تعین کننده است، ادامه داد: نقش مردم در اداره امورکشور در انتخابات های گوناگون نمود پیدا کرده است.

خوش اقبال ضرورت هم افزایی جریانات سیاسی در مسائل مختلف و مواجه با مشکلات در دوران تحریم های ظالمانه و همه گیری بیماری کرونا را یادآوری کرد و اظهار داشت: در شرایط موجود کشور احزاب باید نقش مهم و اثرگذار خود را در راستای امیدآفرینی و روحیه بخشی به مردم ایفا کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه روحیه مقاومت مردم در برابر هجمه دشمنان را ستودنی دانست و گفت: هم دولت و هم احزاب و جریانات سیاسی باید قدردان وفاداری و همت مردم همیشه در صحنه باشند.

در این جلسه نیز اعضای شورای مرکزی خانه احزاب استان کردستان نیز به بیان دغدغه ها و مشکلات در دوران تحریم ها و بیماری کرونا و اثرات آن بر زندگی مردم پرداختند.

بازدید [ 56943 ]
برچسب ها