چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار سایت قدیم

سرپرست فرمانداری کامیاران منصوب شد

با حضور مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری، معاون فرماندار، کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه کامیاران از زحمات مسعود روحانی تقدیر و جمال ارشدی با حفظ سمت مدیرکلی دفتر امور اجتماعی استانداری به عنوان سرپرست فرمانداری کامیاران معرفی شد.
سرپرست فرمانداری کامیاران منصوب شد
یک شنبه 18 تیر سال 1396

  

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني استانداري کردستانِ؛ مديرکل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري روز يکشنبه در جلسه معارفه سرپرست جديد فرمانداري کامياران با اشاره به شرح وظايف وزارت کشور و نقش فرمانداران در اين راستا گفت: نظارت بر کار دستگاه هاي اجرايي به منظور افزايش رضايت مندي مردم به عنوان فعاليتي مهم بايد مدنظر فرمانداران باشد.

مراد جعفري توسعه فعاليت هاي سياسي و فرهنگي، حمايت از احزاب و تشکل ها را بسيار ضروري دانست و افزود: با توجه به اينکه مشارکت مردم و پاي کار بودن آنها مي تواند موفقيتي بزرگ براي هر دولتي باشد اين اقدامات زمينه ساز مشارکت بيشتر مردم در زمينه هاي مختلف است. 

وي اظهار کرد: برگزاري انتخابات با حضور گسترده مردم، وجود امنيت و آرامش در جامعه و پاسخ کوبنده به اقدامات تروريستي دشمنان نشانه اقتدار ايران اسلامي و مردم است.

جعفري اضافه کرد: اقدامات مثبت و خدمات ماندگار دولت يازدهم موجب امنيت پايدار و خودکفايي در بخش هاي مختلف شده است.

در ادامه مسعود روحاني فرماندار سابق شهرستان کامياران با تقدير از همکاري مديران و کارکنان ادارات، سازمان ها و نهادها و اقشار مختلف مردم شهرستان در طول دوران حضور وي به عنوان فرماندار کامياران گفت: دولت مصمم است تا با بهره گيري بيشتر از نقش مردم در جهت توسعه همه جانبه کردستان گام هاي بيشتري بر دارد.

در ادامه سرپرست جديد فرمانداري کامياران گفت: منافع مردم مهمترين دغدغه وي خواهد بود و در اين راستا از ظرفيت هاي شهرستان و همراهي جوانان و نخبگان استفاده خواهد کرد.

جمال ارشدي افزود: به دنبال تدوين برنامه توسعه اي با مديريت مشارکتي خواهد بود تا بر اساس برنامه حرکت شود.

در پايان اين جلسه حکم استاندار کردستان در خصوص سرپرستي فرمانداري کامياران به جمال ارشدي که اکنون مدير کل امر اجتماعي استانداري کردستان است با حفظ سمت ابلاغ شد و با اهداء لوح و هدايايي از طرف کارکنان فرمانداري و بخشداري هاي تابعه از مسعود روحاني تقدير به عمل آمد.

گفتني است مسعود روحاني با حکم استاندار کردستان به سمت مديرکل دفتر مديريت عملکرد بازرسي و امور حقوقي استانداري منصوب شده است.