دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

فیروزی؛

اختیارات دستگاه‌های اجرایی استان افزایش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از واگذاری و ابلاغ تعداد۱۷۳ عنوان وظایف و اختیارات توسط ستاد اجرایی وزارتخانه ها به واحدای متناظر استانی خبر داد.
اختیارات دستگاه‌های اجرایی استان افزایش می‌یابدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین فیروزی در مصاحبه با این پایگاه، گفت: تعداد ۱۷۳ عنوان از مصادیق و اختیارات ستاد اجرایی وزارتخانه ها و سازمان های مستقل و وابسته به نهاد ریاست جمهوری، به واحدهای متناظر استانی واگذار و ابلاغ شده که دستگاه های اجرایی کردستان نیز مشمول این افزایش اختیارات شده اند.
وی افزود: این واگذاری اختیارات بر اساس مصوبات هیات محترم وزیران و در راستای تمرکز زدایی، اجرای سیاست های کلی نظام، تسریع و تسهیل در تصمیم سازی و تسهیل در ارائه خدمات دستگاه های اجرایی به مردم، اجرا و ابلاغ شده است.
فیروزی خاطرنشان کرد: تحقق و اجرای این واگذاری اختیارات توسط ادارات کردستان، مورد تاکید استاندار محترم بوده و به عنوان شاخصی مهم در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان، موثر است.
معاون استاندار در پایان تاکید کرد: چنانچه هرکدام از دستگاه های اجرایی استان از ارائه این خدمات امتناع ورزند، مراجعین می توانند شکایت خود از دستگاه خاطی را در واحد رسیدگی به شکایات استانداری، مطرح و پیگیری نمایند.
شایان ذکر است، عناوین اختیارات واگذار شده، به تفکیک هر دستگاه در سایت استانداری قابل ملاحظه است

بازدید [ 253593 ]
برچسب ها