شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

ادارات كردستان يك ساعت زودتر شروع به كار مى‌كنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت:ساعات كارى ادارات كردستان از روز يكشنبه مورخ ٢٤ تيرماه تا پایان مرادماه ساعت ٦:٣٠ صبح آغاز مى‌شود.
ادارات كردستان يك ساعت زودتر شروع به كار مى‌كنند

‍ ‍  به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى؛ به گفته معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار، در راستاى تصميمات و تدابير هيات دولت در خصوص صرفه جويى در مصرف انرژى و لزوم مديريت آن در شرايط افزايش دماى تابستان، على الخصوص كاهش و كنترل مصرف انرژى در بخش دولتى، ادارات كردستان از روز يكشنبه  ٩٧/٤/٢٤ تا پایان مرادماه از ساعت ٦:٣٠ صبح شروع به كار مى كنند. 
حسين فيروزى در اين خصوص افزود: روزهاى شنبه تا چهارشنبه ساعت كارى ٦:٣٠ لغايت ١٣:٣٠ و روزهاى پنجشنبه ٦:٣٠ لغايت ١٢:٤٥ تعيين شده است. 

وى تاكيد كرد: لازم است به گونه اى نظارت و برنامه ريزى شود كه ضمن حضور به موقع كاركنان، در خدمت رسانى به مراجعين و مردم كوچكترين خللى وارد نشده و اين تصميم به رضايتمندى ارباب رجوع و همچنين رعايت حداكثرى صرفه جويى در مصرف برق در دستگاه هاى اجرايى استان گردد. 

فيروزى خاطرنشان كرد: پايان كار دبيرخانه كارگروه اشتغال، بانك‌هاى عامل تسهيلات اشتغالزايى و همچنين ميزكار اشتغال در دستگاه هاى اجرايى از شمول اين بخشنامه مستثنى خواهند بود.


بازدید [ 618735 ]
برچسب ها