شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان

ادارات ملزم به حمایت از هیئت های ورزشی کردستان هستند

استاندار کردستان گفت: به دلیل اهمیت توسعه ورزشی و برای حمایت از ورزش استان، ادارات باید حداقل در حد یک تا دو سانس سالن‌های خود را در اختیار هیات‌های ورزشی قرار دهند.
ادارات ملزم به حمایت از هیئت های ورزشی کردستان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: بهمن مرادنیا شامگاه امروز در مراسم تجلیل و گردهمایی هیاتهای ورزشی استان کردستان در سالن شهدای دولت استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: همه باید برای پیشرفت ورزش استان توان خود را مضاعف نموده و بایستی مردم و علاقمند به ورزش دسترسی آسان تری به امکانات ورزشی استان داشته باشند.

مرادنیا ادامه داد: ضعف زیرساختها و منابع در حوزه ورزش را قبول داریم اما انتظار هست که در کنار بیان مشکلات، اقدامات و موفقیاتی این حوزه هم بیان شود تا بذر امید در جامعه پاشیده شود.

استاندارکردستان در بخشی دیگر از سخنانش خاطر نشان کرد: دراین رابطه و با توجه به پیشینه و ظرفیتی که در رشته فوتبال و بسکتبال در استان وجود دارد حمایت از این رشتهها را به صورت خاص مورد توجه قرار دادهایم.

وی در ادامه خواستار استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس برای حمایت از ورزش استان شد و از کمک 250 میلیون تومانی خود به هیئت های ورزشی استان خبر داد.

 استاندار کردستان در پایان با بیان اینکه فوتبال و بسکتبال کردستان به صورت خاص مورد حمایت قرار می گیرند، ابراز داشت: با توجه به پیشینه و ظرفیتی که در رشته فوتبال و بسکتبال در استان دارد حمایت از این رشتهها را به صورت خاص مورد توجه قرار دادهایم و حتما باید منابع مالی برای تیم فوتبال و بسکتبال در سطح لیگ برتر در استان داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

بازدید [ 37734 ]
برچسب ها