سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار تاکید کرد:

ارتباط با مردم و رسانه‌ها سرلوحه مدیران استانی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به مدیران استان تاکید کرد که گوش شنوایی برای درد و دل مردم باشند و گفت: اگر ​ارتباط با مردم وجود داشته باشد آنان نیز شرایط و محدودیت های دولت را درک می‌کنند.
ارتباط با مردم و رسانه‌ها سرلوحه مدیران استانی باشد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش‌اقبال در جلسه هماهنگی مراسم راهپیمایی مردمی علیه هنجارشکنان و اغتشاش گران با اشاره به اینکه مردم فهیم و با فرهنگ کردستان با بی‌اعتنایی به فراخوان‌های گسترده اغتشاش‌گران آنها را مایوس کردند، افزود: مردم ایران علی‌الرغم وجود مشکلات در کشور، نظام و انقلاب و کشورشان را دوست دارند و برای اعتلای ایران اسلامی تلاش می‌کنند.

معاون سیاسی استاندار کردستان از نیروهای نظامی و امنیتی که با حضور مقتدرانه خود آرامش و امنیت را تامین کرده‌اند تشکر و گفت: ائمه جمعه و احزاب و گروه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی با حضور آگاهانه خود شناخت کافی را به اقشار مردم دادند و از سو استفاده دشمنان جلوگیری کردند.

خوش اقبال گفت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز دشمنان در مناسبت‌های مختلف به دنبال ایجاد مشکل و ضربه زدن به مردم و کشور بوده‌اند و هیچ گاه نتوانسته اند مردم انقلابی را با خود همراه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اعتراض را حق مردم دانست و افزود: دولت تدبیر و امید هم این اعتراض‌ها را حق مردم دانسته اما مرز مردمی که برای انقلاب شهید داده اند با اختشاشگران جداست.

وی ارتباط بدون واسطه‌ی مسئولان و دولتمردان با مردم را ضروری بر شمرد و گفت: مسئولین و مدیران استانی نیز ارتباطات گسترده با مردم و رسانه ها و نیز شنیدن درد دل‌ها را سرلوحه خود قرار دهند و با جدیت در صدد حل مشکلات باشند.

معاون استاندار کردستان امنیت، آرامش و وحدت را اولویت اصلی همه مسئولان نظام برشمرد و تاکید کرد: مردم کشور، انقلاب، امام و رهبری را دوست دارند و اجازه نمی‌دهند کسانی که امنیت و آرامش را خدشه دار می کنند میدان دار باشند.

وی با اشاره به اینکه مردم آگاه و بصیر با حضورشان خاتمه این اغتشاشات را اعلام کرده اند، افزود: اقشار مختلف کردستانی با درخواست از فرماندار‌ی‌ها و شورای هماهنگی خواستار برپایی راهپیمایی علیه هنجارشکنان و اغتشاش‌گران شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان گفت: استان کردستان جزء استان‌های امن و طرفدار نظام بوده و در طول سه دهه انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که به وطن و انقلاب‌شان عشق می ورزند وبا حضور گسترده در مناسبت‌ها اجازه میدان داری به اغتشاش گران را نمی دهند.
برچسب ها