سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

خواسته استاندار از وزیر جوان:

از نیروهای اهل سنت در مناصب مناسب وزارت ارتباطات استفاده شود

استاندار کردستان ادامه سیاست های دولت در بکارگیری نیروهای اهل سنت در پستهای مدیریتی را خواسته مردم کردستان عنوان کرد و از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست از نیروهای بومی و اهل سنت، در مناصب مناسب وزارت ارتباطات بهره بگیرد.
از نیروهای اهل سنت در مناصب مناسب وزارت ارتباطات استفاده شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه شورای اداری استان که با حضور دکتر آذری جهرمی برگزار شد، گسترش پوشش تلفن ثابت، همراه و اینترنت را خواسته مشترک مدیران و نمایندگان استان ذکر کرد. ‌
وی خاطرنشان کرد: کار کردن در کردستان به دلیل وضعیت توپوگرافی استان بسیار سخت است لذا کردستان عقب ماندگی هایی داشته که در حال حاضر خوب کار می شود اما نیاز به بودجه ویژه دارد تا کار بیشتری انجام شود. 
مرادنیا در این خصوص اظهار داشت: قرار بود ۸۸۱ روستای باقی مانده در استان تا پایان سال ۹۷ به شبکه اینترنت وصل شود که هنوز محقق نشده و در بحث تعویص مسیر فیبر نوری از هوایی به زمینی نیازمند عنایت خاص هستیم. 
استاندار با اشاره به مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها، از وزیر ارتباطات خواست ۱۰ هزار خط تلفن ثابت روستایی برای استان مصوب شود. 
وی کمبود نیروی انسانی در ادارات پست و پست بانک های استان را یکی دیگر از مشکلات کردستان عنوان کرد. 
مرادنیا در ادامه به انتشار نقشه برخورداری استانهای کشور از زیرساخت های ارتباطی منتشر شده از سوی وزیر ارتباطات اشاره کرد و ضمن دفاع از عملکرد مدیران استانی حوزه ارتباطات، اظهار داشت: ۹۸ پروژه استان منتظر افتتاح توسط وزیر محترم بود که با افتتاح آنها، نقشه اصلاح خواهد شد.

بازدید [ 300048 ]
برچسب ها