شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون رئیس جمهور:

اساس حضور دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت بر ارائە خدمات مطلوب بە مردم استوار است

معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اساس حضور دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت را بر ارائە خدمات مطلوب بە مردم دانست.
اساس حضور دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت بر ارائە خدمات مطلوب بە مردم استوار است


بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ جمشید انصاری در پنجمین جلسه شورای اداری وتجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی استان کردستان با بیان اینکە جشنوارە شهید رجایی فرصتی برای نگاه مجدد به عملکرد نظام اداری و دستگاه های اجرایی در سطح ملی واستانی است، گفت: دستگاه های اجرایی موظف هستند علاوه بر تسهیل گری خدمات لازم را با بهترین کیفیت به مردم ارائه دهند.
وی ادامه داد: تلاش نظام اداری باید ارائه خدمات با کیفیت نسبت به سنوات گذشته به مردم باشد و رضایت عمومی را افزایش دهد.
انصاری موضوعیت داشتن دستگاه اجرایی به جای خدمت رسانی به مردم از دید کارکنان را یک تصور نادرست عنوان کرد و افزود: ما در نظام اداری نیروها را برای خدمت رسانی به مردم به کار گرفته ایم واین امر باید به یک فرهنگ سازمانی تبدیل شود.
معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان اداری واستخدامی کشور اساس حضور کارکنان در دستگاه های اجرایی را ارائه خدمات مطلوب به مردم نام برد و بر نهادینه شدن این مهم در ادارات تاکید کرد.
جمشید انصاری ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی توسط افکار عمومی را مهم دانست و گفت:امسال در ارزیابی عملکرد ادارات یک نظر سنجی از مردم انجام دادیم و در آن پرسش نامه ها میزان رضایت مردم از نحوه خدمات را سوال کردیم.
وی در پایان اظهار کرد: مجموعه کارهای اصلاحی که در ادارات انجام می شود باید تغییر در زندگی مردم منجر شود و هزینه های آنان را کاهش دهد.
در پنجمین جلسه شورای اداری استان و جشنواره شهید رجایی از ادارات دامپزشکی، اقتصاد و دارایی، آب و فاضلاب روستایی، جهاد کشاورزی ، آموزش فنی و حرفه ای، بیمه سلامت، بهزیستی، کمیته امداد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان به عنوان دستگاه های برتر تجلیل شد.

بازدید [ 19152 ]
برچسب ها