جمعه 22 آذر سال 1398

اخبار

فیروزی در مراسم روز استاندارد:

استاندارد، اعتماد و اعتبار مى‌آفريند

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان در مراسم گراميداشت روز جهانى استاندارد، در تاكيد بر اهميت رعايت استانداردها خاطرنشان كرد: استاندارد، اعتماد و اعتبار مى آفريند.
استاندارد، اعتماد و اعتبار مى‌آفريند

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين فيروزى با اشاره به شعار روز جهانى استاندارد (شهرها را با استانداردها هوشمندتر كنيم) استاندارد را نظمى دانست كه بر مبناى عقل و علم و فن، سازمان و دستگاهى مى سازد كه موجب تعادل بخشى و تفاهم در جامعه مى شود. 
وى در اين خصوص افزود: توليدكنندگان آنچه از عقل و علم و فن و دانش و تجربه به دست آمده در توليد كالاى استاندارد به كار مى بندند كه اين رعايت استاندارد موجب افزايش مشتريان و اعتماد آنها به محصول خواهد شد، و اين امر بهترين تبليغ براى آن كالا خواهد بود. 
فيروزى در ادامه خاطرنشان كرد: استاندارد، كيفيت را تضمين مي كند و ارتقاي كيفيت كالا و خدمات از طريق تحريك تقاضاي مصرف كنندگان به خريد توليدات داخلي موجب رونق و توسعه اقتصادي خواهد شد و بديهي است كه تداوم چرخه بهبود و ارتقاي كيفيت موجب افزايش اشتغال  خواهد بود. 
معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان در پايان از توليدكنندگان كالا و خدمات كه استاندارها را رعايت مي كنند تشكر و قدرداني نمود  و از  همه آنان درخواست كرد كه مرتبآ استانداردهاي كالا و خدماتشان را ارتقا دهند و تأكيد كرد كه رعايت اين امر به افزايش سود توليد كننده، توزيع كننده و مصرف كننده خواهد انجاميد  و سود همه را تضمين خواهد كرد.

 

 

 

 

برچسب ها