سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مشکلات حوزه حمل و نقل و مسکن استان را بررسی کرد

بهمن مرادنیا استاندار کردستان در دیدار با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی وضعیت مسکن و راه‌های استان را بررسی کرد.
استاندار کردستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مشکلات حوزه حمل و نقل و مسکن استان را بررسی کرد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در نشست کاری با وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت شاخص‌های حوزه حمل و نقل و مسکن استان را گزارش داد و اظهار داشت: افزایش تعداد پروازهای تهران به سنندج و بلعکس نیاز استان بوده و پس از بررسی شرایط ارتقاء تعداد پروازها در دستور کار قرار می‌گیرد.


وی از سفر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌ها به دستور وزیر راه و شهرسازی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در این سفر از روند اجرایی پروژه‌های احداث راه آهن همدان به سنندج، گردنه صلوات آباد و قطعات کریدور شمال به جنوب بازدید می‌شود که ضمن بررسی مشکلات پروژه‌ها و شرایط سرعت بخشیدن به آنها فراهم خواهد شد.


استاندار کردستان به مذاکره در خصوص پیگیری پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه‌ی راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: از طریق معاون برنامه‌ریزی وزیر راه و شهرسازی و با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه امیدواریم در آینده‌ی نزدیک این مطالبات به پیمانکاران پرداخت شود.


مرادنیا خاطر نشان ساخت: وزیر راه و شهرسازی دستور تفویض اختیار اجرای تقاطع غیر همسطح سه راهی مریوان به جهت انتخاب پیمانکار و شروع عملیات اجرایی آن به اداره کل راه شهرسازی صادر کرد.


استاندار کردستان افزود: در خصوص کمک به اجرای برخی پروژه‌های بهسازی و آسفالت نواحی منفصل شهری نایسر و حسن آباد و نیز واگذاری زمین به بخش خصوصی جهت اجرای مجتمع فرهنگی تفریحی ورزشی و کمک به بافت‌های فرسوده توافقات خوبی با وزارت راه و شهرسازی به عمل آمد.بازدید [ 69198 ]
برچسب ها