چهار شنبه 1 خرداد سال 1398

اخبار

استاندار کردستان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان با صدور پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران، نویسندگان و اصحاب قلم استان کردستان تبریک و تهنیت گفت.
استاندار کردستان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام استاندار کردستان به شرح زیر است

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی فرصت مغتنمی است تا ضمن یاد و خاطره شهدای گلگون کفن راه اندیشه و آگاهی بخشی، از تلاش‌های خستگی ناپذیر خبرنگاران عزیز استان قدردانی کنم.
اطلاع رسانی خدمات و تلاش‌های دولت یازدهم و نوید بخشی به جامعه در چهار سال گذشته در استان کردستان، مرهون کوشش‌های صادقانه شما خبرنگاران عزیزی است که مسوولیت و رسالت آگاهی‌بخشی جامعه را به دوش دارید.
بدون شک خبرنگاران استان کردستان با انتشار مشکلات و توانمندهای استان و انتقال آ ن به مردم و مسئولین همواره از پیشگامان توسعه بوده‌اند و علیرغم کاستی‌ها و مشکلاتی که خود با آن درگیر هستند رسالت خطیر اطلاع رسانی را فراموش نکرده‌اند.
به این وسیله ضمن تبریک و تهنیت روز خبرنگار، از تلاش‌های قابل ستایش اصحاب قلم و جامعه رسانه‌ای استان اعم از خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان خبری در راستای تعالی فرهنگی و توسعه اقتصادی استان، ایجاد وحدت و انسجام ملی تشکر و قدردانی می‌کنم و امید است با همراهی و همکاری های سازنده رسانه ای و رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، مسیر توسعه و ابادانی کردستان را بیش از پیش هموار کنیم.

برچسب ها