چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت

بهمن مرادنیا استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل کردستان طی پیامی هفته پدافند غیر عامل را تبریک گفت.
استاندار کردستان هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام به این شرح است:

پیشرفت و توسعه هر کشوری در گرو حفظ میراث و دستاوردهای مادی و معنوی و حاصل تلاش مردم آن جامعه می باشد. مصون سازی و کاهش آسیب پذیری زیر ساخت های اصلی کشور در راستای افزایش امنیت و حفاظت از مردم در برابر انواع تهدیدات از مهمترین رویکردهای پدافند غیر عامل به شمار می‌رود.
شناسایی انواع تهدیدات در حوزه های زیستی، سایبری و فرهنگی و پایش و تشخیص آنها قبل از وقوع و رعایت ملاحظات پدافند غیر عامل در پروژه های عمرانی و فرهنگی از اولویت های آن به شمار می¬رود و با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری و توجه ویژه دولت محترم مبنی بر تقویت برنامه ها و سیاست ها و اهداف پدافند غیر عامل، این مهم از وظایف همه‌ی مدیران و دستگاه های اجرایی استان می باشد.
اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل (8 الی 14 آبان ماه سال جاری) با شعار «پدافند غیر عامل و افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی» امیدوارم همه صاحب نظران و مدیران دستگاه های اجرایی سطح استان با عزمی راسخ و لحاظ نمودن فرمایش مقام معظم رهبری در نامگذاری سال 97 «حمایت از کالای ایرانی» و همچنین تأکیدات ریاست محترم جمهوری در این راستا، برنامه ها و سیاست های پدافند غیرعامل را بیش از گذشته مد نظر داشته و به آن اهتمام ورزند.

بهمن مرادنیا
استاندار و رییس شورای پدافند غیر عامل استان کردستان


بازدید [ 634980 ]
برچسب ها