یک شنبه 27 مرداد سال 1398

اخبار

در پی وقوع زلزله؛

استاندار کردستان پیامی صادر کرد

بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پی حادثه تلخ زلزله در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام و کشته و زخمی شدن جمعی از هموطنان استان کرمانشاه، پیامی صادر کرد.
استاندار کردستان پیامی صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ متن این پیام به این شرح است:

واقعه‌ی تلخ زمین‌لرزه در استان‌های کرمانشاه، ایلام و کردستان و جان باختن و زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان در شهرهای تابعه استان کرمانشاه و  مناطقی از کردستان عراق و ایراد خسارت‌های مالی به مردم استان کردستان و مناطق همجوار، موجب تأسف و تألم ملت بزرگ ایران، خصوصاً مردم نوع‌دوست استان کردستان شد.
ما مردمانی هستیم که هزاران سال با هم و در کنار یکدیگر زندگی کرده‌ایم و  همواره یار و غمخوار یکدیگر در بلایا بوده‌ایم. مردم کردستان به ویژه سابقه و تجربه‌ای طولانی و تاریخی از نوع‌دوستی و مهربانی را در حوادث متعدد دارند که چهره انسانی آنان را متمایز می‌کند و اعلام همدردی‌ها و کمک‌های آنان در این حادثه، نشان دهنده و گواهی بر فرهنگ والای انسانی آنان است.
ضمن اعلام مراتب آمادگی استان کردستان و تمامی ادارات و ارگان‌های تابعه برای کمک و امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده، این ضایعه دردناک را به مردم شریف کرمانشاه خصوصاً خانواده محترم جان‌باختگان و داغدیده تسلیت عرض نموده و خاضعانه از ایزد منان برای درگذشتگان رحمت و غفران الهی و برای مجروحان واقعه شفای عاجل و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

 

 

برچسب ها