جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت های مختلف شهر سنندج برای کمک به اجرای پروژه های عمران شهری

امیر قادری معاون عمرانی تاکید کرد: از ظرفیت های مختلف شهر سنندج برای کمک به اجرای پروژه های عمران شهری استفاده شود.
استفاده از ظرفیت های مختلف شهر سنندج برای کمک به اجرای پروژه های عمران شهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استاندار کردستان مهندس امیر قادری اظهار کرد: به منظور تعیین تکلیف اراضی موضوع  تبصره 6 ماده واحده قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداریها جلسه ای در روز چهارشنبه برگزار گردید. 
معاون عمرانی استاندار افزود: هدف از تشکیل این جلسه تسهیل در روند واگذاری 10 درصد اراضی سهم شهرداری سنندج از محل ماده مذکور توسط راه و شهرسازی به منظور بالا بردن توان شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی است.
وی افزود: در جلسات قبلی که به همین منظور تشکیل گردید به راه و شهرسازی و شهرداری تکلیف شد تا اراضی و لکه هایی را که قابلیت واگذاری به شهرداری سنندج دارند شناسایی نمایند. 
مهندس قادری تصریح کرد: در همین راستا در  جلسه امروز اراضی و لکه های پیشنهادی راه و شهرسازی جهت واگذاری به شهرداری سنندج مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد اراضی واقع در شهرک 5 آذر، فاز 4 بهاران، زیباشهر و شهرک زاگرس به مساحت 8.5 هکتار در اختیار شهرداری قرار گیرد. 
وی افزود: همچنین مقرر شد به همراه شهردار سنندج و مدیرکل راه و شهرسازی از اراضی واقع در کمربندی اسلام آباد بازدید به عمل آید تا در صورت تأیید، اراضی مذکور در اختیار شهرداری قرار گیرد

بازدید [ 612180 ]
برچسب ها