چهار شنبه 1 اردیبهشت سال 1400

اخبار

استفادە از حقوقدانان قابل و توانمند در دستگاه‌های اجرایی ضروری و اجتناب ناپذیر است

استاندار کردستان بر ضرورت استفاده از حقوقدان توانمند و قابل برای دفاع و جلوگیری از تضیع حقوق دولتی در دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.
استفادە از حقوقدانان قابل و توانمند در دستگاه‌های اجرایی ضروری و اجتناب ناپذیر استبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛بهمن مرادنیا در جلسه شورای توسعه مدیریت استان کردستان عدم آشنایی بعضی از مدیران با قوانین و استفاده از سیستم های سنتی مدیریت را یک ضعف عنوان کرد و گفت: دستگاه های اجرایی باید دارای واحد حقوقی کارآمد و به روز باشند تا بتوانند در محاکم قضایی به خوبی از حقوق دولت که در واقع حقوق مردم و بیت المال محسوب می شود دفاع کنند.
وی اضافه کرد: تمامی قراردادها، مزایده ها و مناقصه های دستگاه ها و سازمان های دولتی باید توسط واحدهای حقوقی تهیه و تدوین شود و لازم است در این بخش های آموزش های لازم و کافی به کارشناسان ارائه شود.
مرادنیا به وجود برخی بی انصافی ها از جانب اشخاص و تعدادی از رسانه ها در خصوص وجود فساد در ادارات اشاره کرد و گفت: سازمان بازرسی به عنوان یک نهاد قانونی و ناظر باید در این مسائل اظهار نظر و اطلاع رسانی کند.
وی با بیان اینکه ما هرگز و در هیچ شرایطی از وجود فساد و تخلف در ادارات دولتی حمایت نمی کنیم و با متخلفان نیز برخورد خواهیم کرد، اظهار داشت: سازمان بازرسی با برگزاری نشست با مطبوعات و رسانه ها گزارش کاملی از وضعیت دستگاه های دولتی را به مردم اطلاع رسانی کند که این امر حتما به تلطیف فضا کمک خواهد کرد.

بازدید [ 106134 ]
برچسب ها