یک شنبه 28 دی سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

استقلال رسانه و خبرنگار باید حفظ شود

استاندار کردستان در نشست با اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات، هیات منصفه نشریات محلی و بسیج رسانه استان، بر لزوم حفظ استقلال رسانه و خبرنگار تاکید کرد.
استقلال رسانه و خبرنگار باید حفظ شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
بهمن مرادنیا در این نشست که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، ضمن تبریک این روز به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی، اظهار داشت: می دانیم که اصحاب رسانه در رنج هستند و در شرایطی که کشور ما در برابر هجمه های سنگینی قرار دارد، رسالت سنگینی بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات تحمیل شده بر کشور، بر کسی پوشیده نیست اما امیدآفرینی رسانه قطعا در جامعه تاثیر گذار است.

مرادنیا ضمن گله مندی از کم توجهی رسانه ها به برخی اقدامات و اتفاقات خوب اقتصادی استان، افزود: برخی اخبار منتسر سده استرس زاست و سزاوار نیست در این شرایط، مردم بیش از این استرس تحمل کنند، جامعه نیازمند اخبار امیدآفرین است لذا از شما می خواهیم که در این شرایط مملکت و به خاطر مردم، اصل امیدآفرینی را به یاد داشته باشید.

استاندار کردستان، در ابن جلسه همچنین سرمایه گذاری در حوزه رسانه را ضروری دانست و تاکید کرد: اگر می خواهیم سرمایه گذاری اتفاق بیفتد باید راهکار و طرح جدیدی ارائه شود ما هم هر کمک و حمایت که در توان داشته باشیم، دریغ نخواهیم کرد.

وی از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع خود خواست، در ایجاد صندوق اعتباری خبرنگاران و جذب حمایت بخش خصوصی به اهالس رسانه استان کمک کنند.

بازدید [ 286425 ]
برچسب ها