سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار کردستان:

استوارى و اقتدار رهبرى و نظام به يمن پشتيبانى مردم است

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار كردستان، گفت: اگر امروز عليرغم توطئه اى دشمنان، نظام و رهبرى استوار ایستانده اند به يمن پشتيبانى مردم است.
استوارى و اقتدار رهبرى و نظام به يمن پشتيبانى مردم است

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين خوش اقبال در جلسه ستاد امر به معروف و نهى از منكر استان ضمن تاكيد بر اهميت امر به معروف و نهى از منكر در جامعه، اظهار داشت: مديران بايد در راس اين فريضه واجب باشند و با كردار و گفتار و رفتار خود، در راستاى نهادينه كردن امر به معروف و نهى از منكر در ادارات به درستى عمل كنند. 
وى ضمن يادآورى اينكه مردم بزرگترين سرمايه نظام هستند، افزود: اميدوارم ما با عملكردمان رضايتمندى مردم از نظام را بالا ببريم. 
خوش اقبال همچنين خاطرنشان كرد: بايد عملكردمان در راستاى خدمت به مردم باشد و مراقب باشيم صحبتها و اظها نظر هاى ما در جايگاه مديريتى به وحدت و حمايت مردم ازنظام لطمه وارد نكند. 
معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار در پايان تاكيد كرد: مردم بارها ثابت كرده اند كه به نظام و رهبرى وفادار هستند و ما اگر مى خواهيم مردم همچنان در صحنه باقى بمانند، راهى جز پيروى از سخنان رهبرى در جلب رضايتمندى مردم با خدمت صادقانه نداريم.

بازدید [ 748353 ]
برچسب ها