پنج شنبه 10 مهر سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

اشتغال پایدار با مشارکت بخش خصوصی محقق می شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی باید در راستای ایجاد اشتغال در استان باشد، گفت: در شرایط فعلی با اعتبارات دولتی امکان توسعه پایدار وجود ندارد و در این راستا اشتغال پایدار تنها مشارکت بخش خصوصی ایجاد می شود.
اشتغال پایدار با مشارکت بخش خصوصی محقق می شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین خوش اقبال ظهر امروز در مراسم جشن بزرگ کارگری و کارفرمایی استان کردستان به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر در محل سالن اجتماعات سرای سالمندان بهزیستی سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت: اگر در برخی استان ها به نسبت کردستان وضعیت اشتغال بهتر است، به دلیل سرمایه گذاری های غیر دولتی می باشد . 
وی با اشاره به اینکه همه مردم ایران در برپایی نظام و پیروزی انقلاب ایثار کردند، اظهار داشت: مردم برای پیروزی انقلاب تلاش خود را به خوبی انجام دادند و امروز وظیفه مسئولان نظام است که مسائل و مشکلات جامعه ایرانی را در راستای دستیابی به اهداف امام رفع کنند. 
خوش اقبال خاطر نشان کرد: امروز پس از گذشت 40 سال مردم باید در این زمینه که کارگزاران نظام در راستای پیاده کردن اهداف امام اظهار نظر کنند و مسئولان نیز پاسخگوی خواسته آنان باشند. 
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تصریح کرد: اگر امروز در جامعه ایران مسئله و مشکلی وجود دارد، عاملان و مسئولان آن باید جرات و جسارت عذرخواهی از مردمی را که برای انقلاب و امام کم نگذاشته اند، داشته باشند.
خوش اقبال گفت: امروز باید همه دست به دست هم داده و برای شنیدن صدا و خواسته مردم چنان که همواره مورد تاکید دولت تدبیر و امید است، گوش شنوا داشته باشیم. 
وی با تاکید بر اینکه هر اقدامی باید در راستای ایجاد اشتغال در استان باشد، خاطرنشان کرد: با وضع کنونی از اعتبارات موجود دولتی، اشتغال ایجاد نخواهد شد و اگر در برخی استان ها به نسبت کردستان وضعیت اشتغال بهتر است، به دلیل سرمایه گذاری های غیر دولتی می باشد . 
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در خاتمه با اشاره به اینکه قشر کارگری در تحقق انقلاب نقش اساسی داشته اند، تاکید کرد: کردستان در پیروزی انقلاب استانی پیشتاز و تاثیر گذار بوده است و  باید همه مسئولان استان برای رفع مشکلات این مردم دست به دست هم داده و همیشه برای شنیدن صدای مردم آماده باشند

بازدید [ 841092 ]
برچسب ها