جمعه 14 آذر سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی کردستان

مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان کردستان با حضور استاندار افتتاح شد.
افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ این مرکز به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی فعال در حوزه کشاورزی، صنعتی و طرح‌های سرمایه‌گذاری کردستان فعالیت خود را آغاز کرده و به صورت شبانه‌روزی به متقاضیان خدمات ارائه خواهد کرد.
صاحبان واحدهای تولیدی بخش‌های صنعتی، کشاورزی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان دارای مشکل، می‌توانند با مراجعه حضوری به این مرکز از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب، مشکلات خود را پیگیری کنند.
نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مختلف از جمله جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و تامین اجتماعی ، امور مالیاتی، بانکها و ... در این مرکز از ساعت ۲۰ شب تا ۸ صبح هم به صورت تلفنی پاسخگوی خواسته‌های صاحبان واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران بوده و مشکلات آنان را بررسی می‌کنند. 
نمایندگان دستگاه‌های اجرایی متولی، از طریق شماره تلفن ۳۳۲۳۷۴۴۶ در ساعت ۲۰ شب تا ۸ صبح آماده پاسخگویی به صاحبان واحدهای صنعتی، کشاورزی و سرمایه‌گذاران هستند.
در ادامه ۱۳۷ اُمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور استاندار برگزار و مشکلات ۶ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی بررسی و در راستای رفع این مشکلات، تصمیم گیری شد.

بازدید [ 118845 ]
برچسب ها