چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون اقتصادی استاندار:

افرایش ذخیره‌سازی کالاهای استراتژیک در استان ضروری است/ با افزایش غیر متعارف قیمت کالاها برخورد خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان بر ضرورت افزایش ذخایر کالاهای استراتژیک و اساسی مورد نیاز مردم در استان تاکید کرد.
افرایش ذخیره‌سازی کالاهای استراتژیک در استان ضروری است/  با افزایش غیر متعارف قیمت کالاها برخورد خواهد شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در چهارمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان کردستان تاکید کرد: برخی از اقلام اساسی که همواره مورد نیاز مردم است باید بیش از سالیان گذشته در انبارهای استان ذخیره سازی شود کە این مسئلە نقش مهمی در آرامش بازار خواهد داشت.

فیروزی با بیان اینکه حمایت از تولید همواره مورد تاکید مسئولان بوده است یادآوری کرد: همزمان با حمایت از تولید، حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیز مورد توجه قرار دارد.

وی به افزایش قیمت برخی کالاها نیز اشاره کرد و گفت: ما باید همه افزایش قیمت‌های غیر متعارف را در زمانی اندک به کارگروه ملی تنظیم بازار اعلام کنیم تا برای تامین آن کالاها و تنظیم بازار تدابیر لازم اتخاذ شود.

معاون اقتصادی استاندار کردستان خواستار تشکیل کارگروهی متشکل از نهادهای مرتبط با بازار با حضور صنوف مربوطه شد و گفت: بی گمان با افزایش غیر متعارف کالاها برخورد خواهد شد و افزایش قیمت هر کالایی بالاتر از میانگین کشوری پذیرفتنی نخواهد بود.

بازدید [ 1030845 ]
برچسب ها