سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان در کمیسیون هماهنگی بانک‌ها؛

افزایش اختیارات بانک‌ها در استان ضرورت دارد/ تولید کنندگان کردستانی مقید به بازپرداخت تسهیلات دریافتی از بانک‌ها هستند

استاندار کردستان بر ضرورت افزایش سطح اختیارات بانک‌های استان برای پرداخت سقف تسهیلات به واحدهای تولیدی تاکید کرد.
افزایش اختیارات بانک‌ها در استان ضرورت دارد/ تولید کنندگان کردستانی مقید به بازپرداخت تسهیلات دریافتی از بانک‌ها هستندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دوازدهمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان کردستان که با حضور رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد افزود: همواره یکی از درخواست های ما افزایش اختیارات بانک های استان بوده است و لازم است به این مسئله توجه ویژه شود.
وی با بیان اینکه ما در استان نیازمند تغییر نگرش بانک ها به مقوله توسعه هستیم افزود: یک طرح برای بررسی ودریافت تسهیلات تا از شهرستانها به مرکز استان و تهران برود زمان بسیار زیادی از بین می برد و اگر این اختیار در استان باشد در وقت صرفەجویی خواهد شد.
مرادنیا جبران عقب ماندگی کردستان را در گرو عزم جدی بانک ها دانست و اظهار داشت: نهایت تلاش ما این است که واحدهای تولیدی کماکان تقویت و بتوانند به حیات خود در این شرایط اقتصادی ادامه دهند.
استاندار کردستان مردم کردستان و تولید کنندگان استان را مقید به پرداخت تسهیلات دریافتی از بانک ها ارزیابی کرد و گفت: در کردستان هیچ کس به دنبال پس ندادن پول بانک ها نیست و اگر مشکلات جزیی وجود دارد ناشی از مشکلات بوجود آمده در شرایط اقتصادی فعلی است.

بازدید [ 531867 ]
برچسب ها