چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار؛

اقتدار نیروهای مسلح در جنگ اقتصادی هم ما را پیروز می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: اقتدار نیروهای مسلح در جنگ اقتصادی همچون دفاع مقدس ما را پیروز می‌کند و موجب یاس و ناامیدی دشمن می‌شود.
اقتدار نیروهای مسلح در جنگ اقتصادی هم ما را پیروز می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان از ایرنا؛ حسین خوش‌اقبال روز دوشنبه در جریان دیدار جمعی از مدیران استانداری با فرماندهان لشکر ۲۸ پیاده ارتش در کردستان اظهار داشت:‌ دنیا امروز بر توان نیروهای مسلح ما حساب باز کرده و این نیروها برای دفاع از میهن اسلامی آماده جانفشانی هستند.

وی تاکید کرد: با قوت و قدرت نیروهای مسلح از این گردنه سخت نیز همچون مشکلات پیشین با موفقیت عبور می‌کنیم ولی در مقابل فشارها کوتاه نمی‌آییم.

خوش اقبال با بیان اینکه دولت در کنار نیروهای مسلح قرار دارد و قدردان آنها برای تامین امنیت است،  اضافه کرد: دولت، ملت، ارتش و سپاه یک مسیر را طی می‌کنند و این همراهی موجب می‌شود روزهای سخت را بگذرانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد:‌ خودکفایی، شکوفایی و توسعه و پیشرفت این ملت امروز به واسطه دفاع جانانه در جنگ تحمیلی حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه مدیون ایثارها و مقاومت آن روزهای رزمندگان هستیم، افزود:‌ خواسته‌ایم آقای خودمان باشیم و در این راه گام‌های مهمی برداشتیم.

خوش اقبال با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز مسیر مورد تایید امام و رهبری را با قوت ادامه می‌دهند، گفت: باید با یادآوری رشادت‌های دوران دفاع مقدس آنهایی را که در میان ما نیستند بیشتر به نسل آینده داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: لشکر ۲۸ پیاده ارتش در کردستان با دشمنان داخلی و خارجی مقابله کرده‌ و اگر این لشکر در کردستان حضور نداشت در روزهایی که گروهک‌ها به سنندج یورش برده بود، این شهر سقوط می‌کرد.

لشکر ۲۸ پیاده کردستان از سال ۱۳۱۲ در این استان تاسیس شده و قدمتی ۸۶ ساله دارد.

 

بازدید [ 16872 ]
برچسب ها