سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان:

اقتدار و عزت انقلاب مرهون تفکرات و ایثار بسیجیان پیرو راه امام راحل است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: اقتدار، عزت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون تفکر امام راحل و تفکر بسبجی و در این راستا ضروریست با بهره‌گیری از تفکر بسیجی مشکلات اقتصادی پیشروی جامعه را حل کرد.
اقتدار و عزت انقلاب مرهون تفکرات و ایثار بسیجیان پیرو راه امام راحل است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: حسین خوشاقبال ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه دستگاههای اجرایی استان در محل سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت:باید با تفکر بسیج وارد عرصه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی شد زیرا امروز کشور در یک جنگ اقتصادی قرار دارد و مردم در فشار و تنگنای اقتصادی قرار گرفته اند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه سخنان خودخاطر نشان کرد: در راستای دفاع از آرمانهای امام راحل(ره) و انقلاب همه آحاد جامعه باید کنار هم باشند و راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را هموار سازند.

خوش اقبال تصریح کرد: انقلاب ما انقلاب برحقی بود و شهدای ما در راستای دفاع از اسلام و ارزشهای دینی و با پیروی از قرآن و تبعیت از منویات رهبری به شهادت رسیدند و بنابراین همه ما موظفیم  از فرهنگ و تفکر بسیجی صیانت و پاسداری کنیم.

وی در پایان گفت: خدمات ارزشمند رزمندگان اسلام در دوران جنگ باید برای همیشه در اذهان جامعه حفظ شود  که در این مسیر هماهنگی و همگرایی همه مسولان برای خدمت به مردم شایسته در استان و رفع مشکلات آنها در اولویت قرار گیرد.

بازدید [ 652650 ]
برچسب ها