پنج شنبه 10 مهر سال 1399

اخبار انتخابات

امانتداری و رعایت بی‌طرفی در برگزاری انتخابات مجلس الزامی است

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان امانتداری و رعایت بی طرفی در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را یک اصل الزامی عنوان کرد.
امانتداری و رعایت بی‌طرفی در برگزاری انتخابات مجلس الزامی است

 

 

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسە ستاد انتخابات استان کە با حضور فرمانداران حوزە انتخابیە سنندج، دیواندرە و کامیاران برگزار شد، برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات استان را برای هماهنگی بیشتر و رفع موانع ضروری دانست و گفت: وزارت کشور مسئول اجرای انتخابات است و تمام تلاش در راستای امانتداری و رعایت بی طرفی است و این یک اصل الزامی برای همه از جمله فرمانداران است.

وی با بیان اینکه تا روز انتخابات فرمانداران مسئولیت دارند برنامه های انتخاباتی را چک و تعامل خود را با ستاد انتخابات استان بیشتر کنند، افزود: با برنامه ریزی های مناسب لازم است زمینه حضور حداکثری و پرشور مردم در پای صندوق های رای فراهم گردد.

وی ادامه داد: حضور افراد و گروه های مرجع در تشویق مردم به حضور در انتخابات حائز اهمیت و تاثیرگذار است و امید است فضای انتخابات هر روز گرم تر و پرشورتر از روز قبل باشد.

خوش اقبال حمایت از فرمانداران به عنوان مجریان اصلی انتخابات را مهم ارزیابی کرد و گفت: همه تلاش ما این است که فرمانداران بدون استرس و فشار بتوانند به وظایف قانونی خود به نحو احسن عمل کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط ویژهی کشور، تحریم ها و اغتشاشات اخیر فرمانداران انتخابات را بسیار جدی بگیرند و برای مردم امید آفزین و دلگرم کننده باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان از فرمانداران حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران خواست از هم اکنون نمایندگان خود در مراکز اخذ رای را مشخص و برای آنان کلاس های آموزشی وعملی برگزار کنند.

خوش اقبال در پایان یادآوری کرد: ما امین و امانتدار رای مردم هستیم و امیدواریم با کمک دستگاههای نظارتی انتخاباتی سالم، پرشور و در شان مردم و نظام برگزار کنیم.

بازدید [ 76152 ]
برچسب ها