سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون عمرانی استاندار کردستان:

امر به معروف و نهى از منكر در زمينه بهينه سازى مصرف انرژى، نياز امروز جامعه است

معاون هماهنگى امور عمرانى استاندار كردستان، بهينه سازى و صرفه جويى در مصرف انرژى را امرى مهم عنوان كرد و امر به معروف و نهى از منكر در اين زمينه را ضرورى دانست.
امر به معروف و نهى از منكر در زمينه بهينه سازى مصرف انرژى، نياز امروز جامعه است

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ امير قادرى در جلسه ستاد امر به معروف و نهى از منكر استان، خاطرنشان كرد: با توجه به كاهش شديد بارندگى در كشور، صرفه جويى در مصرف آب و انرژى بسيار مهم است و بايد در راستاى همه گير شدن اين امر ضرورى تلاش كنيم. 
وى در ادامه به عنوان رييس كميته اقتصادى و زيربنايى ستاد امر به معروف و نهى از منكر استان اظهار داشت: در جلسات اين كميته تصميمات متعددى از جمله خريد كالاى ايرانى در راستاى تحقق شعار سال و حمايت از كالاى داخلى، برگزارى كارگاه آموزشى در جهت تحكيم بنيان خانواده، تشكيل اتاق فكر جهت جلوگيرى از اتلاف وقت، انرژى و نيروى انسانى، اتخاذ شده است. 
قادرى، تاكيد به فرمانداران در خصوص تخصيص ٣ درصد بودجه فرهنگى دهيارى ها به ستاد امر به معروف و نهى از منكر و همچنين تاكيد به شهردارى ها در زمينه اختصاص يك اتاق و احدى از پرسنل به صورت پاره وقت جهت انجام امورات امر به معروف و نهى از منكر را از ديگر اقدامات حوزه معاونت هماهنگى امور عمرانى در زمينه امر به معروف و نهى از منكر اعلام كرد.

بازدید [ 62985 ]
برچسب ها