یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

امر به معروف و نهی از منکر، خارج از چارچوب آن، نتیجه عکس می‌دهد/ به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان مشکلات استان را حل نمی‌کند

استاندار کردستان در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر استان، گفت: امر به معروف و نهی از منکر چارچوبی دارد که اگر خارج از آن عمل کنیم، نتیجه عکس خواهد داد.
امر به معروف و نهی از منکر، خارج از چارچوب آن، نتیجه عکس می‌دهد/ به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان مشکلات استان را حل نمی‌کند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در این همایش، اظهار داشت: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بسیار حساس و حائز اهمیت است که اگر خارج از چارچوب آن عمل کنیم، نتیجه عکس خواهد داد. 
وی نحوه برخورد و رفتار آمران به معروف و ناهیان از منکر را در نتیجه مثبت یا منفی آن، بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: رفتار مدیران نیز باید الگویی برای امر به معروف و نهی از منکر باشد. 
مرادنیا در این خصوص تاکید کرد: باید مراقب باشیم هر حرفی را هر جایی به زبان نیاوریم و هر مطلبی را به هر مجموعه ای نسبت ندهیم. 
استاندار با یادآوری هفته دولت، دلیل ماندگاری یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را رفتار آنان، الگو بودن در پاکدستی، تواضع و مردمی بودن عنوان کرد. 
استاندار کردستان در ادامه خاطرنشان کرد: در کردستان خون پاک شهیدان بومی و غیربومی در کنار هم بر زمین ریخته شده و سزاوار نیست که امروز اسم قاچاق و فساد و کولبری را در کنار اسم کردستان قرار دهند، با این پسوند و پیشوندها مشکل کردستان حل نمی شود. 
مرادنیا تاکید کرد: به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان نه تنها مشکلات استان را حل نمی کند بلکه اولین تاثیر آن این است که مردم را از سرمایه گذاری، توسعه و ماندگاری در استان، ناامید می کند. 
وی با گله مندی از نادیده گرفته شدن نقاط قوت و اقدامات انجام شده در استان، اظهار داشت: اگر دستگاه های اجرایی مشکل دارند، پس عملکرد شما و ما و دستگاه های نظارتی زیر سوال است. مرادنیا افزود: چرا باید اجازه دهیم عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه قلم فرسایی کنند و به جای روحیه دادن به مردم، در زمین دشمن بازی کنند. 
وی ضمن اشاره به تخریب ناجوانمردانه مدیران استان در فضای مجازی، تاکید کرد: تصور نشود مدیران ما کم کار هستند، کسی قصد کم کاری و خیانت به این استان را ندارد، اما امکانات کم است بنابر این لازم است هر جا ضعفی هست صادقانه مطرح شود و هر جایی که نیاز به پشتیبانی و حمایت است در کنار مدیران باشید؛ به فرزندان استان اعتماد کنید و به آنها دلگرمی بدهید.

بازدید [ 22173 ]
برچسب ها